4-6 липня Асоціація велосипедистів Києва надавала консультаційну підтримку Чернівецькій міській раді та велосипедним активістам у підготовці концепції розвитку велосипедного транспорту у місті.

Протягом трьох днів роботи група провела аналіз території міста, визначила пріоритетні та другорядні напрямки, за якими очікується найбільший рух велосипедистів. Особливу увагу група приділила організації руху велосипедистів, уникаючи різких перепадів висот та підйомів.

Фото: Ксенія Семенова

Фото: Ксенія Семенова

За результатами зустрічі було підготовлено попередню схему організації руху велосипедистів. Тепер місцева робоча група має перевірити усі запропоновані маршрути на придатність до проїзду велосипедистів, перведення схем в електронний вигляд та підготовка чорнового варіанту тексту концепції.

Фото: Ксенія Семенова

Фото: Ксенія Семенова

Наступну зустріч та консультацію попередньо призначено на вересень 2014 року, коли будуть обговорюватись чернетка концепції та доопрацьовуватись схема маршрутів.

___________________________________

Цю діяльність Асоціація проводить в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”. Проект має на меті підвищення якості національної та місцевої політики розвитку велосипедного транспорту в українських містах.

Проектом передбачається робота за наступними напрямками:

  • посилення спроможності органів місцевого самоврядування розробляти ефективні стратегії розвитку велосипедного транспорту,
  • посилення спроможності інституцій громадянського суспільства впливати на транспортну політику та бюджет,
  • створення сприятливих законодавчих умов для розвитку та популяризації велотранспорту в українських містах,
  • підвищення попиту з боку суспільства на розвиток велосипеда як складової транспортних систем в містах України.

Проект реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за фінансової підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Партнерами проекту виступають Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель).

 

Більше інформації про проект:
Ксенія Семенова
Координаторка національної роботи
ГО “Асоціація велосипедистів Києва”
ksenia.semenova{a}avk.org.ua
+38 (067) 253 1843
http://www.avk.org.ua
http://www.velotransport.info

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Протягом 2018 року Асоціація велосипедистів Києва реалізувала пілотний проект разом з об’єднаними територіальними громадами України за підтримки Програми U-LEAD з Європою. Загальною метою проекту «Зелене світло

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» розробила за участю місцевих мешканців і самоуправління велоконцепції для 5 об’єднаних територіальних громад у Житомирській, Вінницькій, Чернігівській і Полтавській областях.

8 лютого 2018 року Київська міська рада ухвалила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві. Ми відповіли на запитання про велоконцепцію, які ставлять найчастіше. Що