Нещодавно Асоціація велосипедистів Києва звернулася до світової велоспільноти з проханням передати вітання велосипедистам Києва. Перші п’ять повідомлень прийшли від велосипедистів  з Австрії, Грузії, Нідерландів Німеччини та Нової Зеландії.

Публікуємо їх у порядку надходження листів. Маєте друзів-велосипедистів в інших країнах? Запросіть їх взяти участь у міжнародному велосипедному марафоні!

Дарія Холоділіна, українка, що проживає в Грузії:

“Велоінфраструктура в Батумі розвивається дуже швидко і я бажаю того ж для Києва! Їзда на велосипеді – дуже приємний, здоровий і красивий спосіб відкривати для себе місто. Не здавайтеся, сподіваюсь, ваші ініціативи будуть широко підтримані.

Вітання з Грузії,

Даріко”

Команда Sportsko Radheinz, Німеччина:

“Більше 3 000 км на велосипедах від Франкфурту-на-Майні до Москви через Краків та Київ – “заради миру, свободи та єдності в Європі” – це наш внесок у мирну та дружню кооперацію в світі без війни, експлуатації та дискримінації.

Танки руйнують – велосипеди рухають.

До зустрічі в Києві 16.06.2014 року.

Вітання з Німеччини,

Команда Sportsko Radheinz”

Гера ван Віллік, Нідерланди:

“Дорогі київські велосипедисти (і ті, що ними стануть),

Оскільки я з Голандії, велосипед зі мною з дитинства. Але я на цьому не зупиняюся. Я їжджу на велосипеді по різних континентах, щоб відчувати світ у його первинному вигляді. Відчувати вітер та сонце на своєму обличчі, чути людей і тварин навколо, робити виклики своєму тілу та щоразу вражатися, на що воно здатне. Я вважаю, що велосипед – це чудовий спосіб пересуватися своїм містом або світом у здоровому та природньому ритмі.

Вітання,

Гера”

Уілл Ендрюс, Нова Зеландія:

“Я їжджу на велосипеді, щоб позбутися живота після пива”.

Юлія Цієнтек, Австрія:

“Я використовую велосипед щодня. Для мене їзда на велосипеді – найбільш комфортний, зручний і приємний спосіб пересування по місту Грац. Велосипед – це свобода!

З моїх велопоїздок по Києву я пам’ятаю, що Україні ще треба пройти довгий шлях.

Успіху в усіх ваших амбітних ініціативах!

Вітання з Австрії,

Julia”

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче

Асоціація велосипедистів Києва зібрала велоініціативи з усієї країни для підготовки ефективних пропозицій змін до Правил дорожнього руху. Метою зустрічі було спільно напрацювати вимоги велоспільноти щодо

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися