Нещодавно Асоціація велосипедистів Києва звернулася до світової велоспільноти з проханням передати вітання велосипедистам Києва. Перші п’ять повідомлень прийшли від велосипедистів  з Австрії, Грузії, Нідерландів Німеччини та Нової Зеландії.

Публікуємо їх у порядку надходження листів. Маєте друзів-велосипедистів в інших країнах? Запросіть їх взяти участь у міжнародному велосипедному марафоні!

Дарія Холоділіна, українка, що проживає в Грузії:

“Велоінфраструктура в Батумі розвивається дуже швидко і я бажаю того ж для Києва! Їзда на велосипеді – дуже приємний, здоровий і красивий спосіб відкривати для себе місто. Не здавайтеся, сподіваюсь, ваші ініціативи будуть широко підтримані.

Вітання з Грузії,

Даріко”

Команда Sportsko Radheinz, Німеччина:

“Більше 3 000 км на велосипедах від Франкфурту-на-Майні до Москви через Краків та Київ – “заради миру, свободи та єдності в Європі” – це наш внесок у мирну та дружню кооперацію в світі без війни, експлуатації та дискримінації.

Танки руйнують – велосипеди рухають.

До зустрічі в Києві 16.06.2014 року.

Вітання з Німеччини,

Команда Sportsko Radheinz”

Гера ван Віллік, Нідерланди:

“Дорогі київські велосипедисти (і ті, що ними стануть),

Оскільки я з Голандії, велосипед зі мною з дитинства. Але я на цьому не зупиняюся. Я їжджу на велосипеді по різних континентах, щоб відчувати світ у його первинному вигляді. Відчувати вітер та сонце на своєму обличчі, чути людей і тварин навколо, робити виклики своєму тілу та щоразу вражатися, на що воно здатне. Я вважаю, що велосипед – це чудовий спосіб пересуватися своїм містом або світом у здоровому та природньому ритмі.

Вітання,

Гера”

Уілл Ендрюс, Нова Зеландія:

“Я їжджу на велосипеді, щоб позбутися живота після пива”.

Юлія Цієнтек, Австрія:

“Я використовую велосипед щодня. Для мене їзда на велосипеді – найбільш комфортний, зручний і приємний спосіб пересування по місту Грац. Велосипед – це свобода!

З моїх велопоїздок по Києву я пам’ятаю, що Україні ще треба пройти довгий шлях.

Успіху в усіх ваших амбітних ініціативах!

Вітання з Австрії,

Julia”

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче