24 червня 2014 року в рамках розробки комплексної велоконцепції для Києва, активісти провели планування велоінфраструктури Нивок, Галаганів, Академмістечка, Біличів, Святошина, Борщагівки, Відрадного, Караваєвих Дач, Шулявки.

велоконцепція київ

Як і минулого разу, працювали в двох групах (це потрібно для того, щоб потім порівняти та взаємодоповнити результати): на карті міста кожна група спочатку визначала функціональні зони та точки тяжіння людей, а потім розглядала можливі шляхи руху велосипедистів.

велоконцепція київ

Потім проводили повітряні лінії, а далі будмо накладати їх в електронному форматі та переносити їх на реальні вулиці на карті міста.

велоконцепція київ

Фото: АВК

Плани є попередніми і будуть доопрацьовуватись як зважаючи на інформацію мешканців районів, так і на зв’язки з іншими районами. Ми запрошуємо мешканців відповідних частин Києва на будь-якому етапі приєднуватися до роботи або оцінки результатів – ваша допомога буде дуже цінною!

Тут можна зареєструватись на наступні зустрічі. Якщо Ви пропустили свій район, все одно записуйтесь – ми додамо Вашу адресу до робочої розсилки і Ви зможете підключитися до нашої команди.

Більше про планування велоконцепції

Графік зустрічей:

Робоча зустріч з планування велоінфраструктури Солом’янки, Голосієва, Телички (1 липня)

Робота над плануванням швидкісної, наскрізної веломережі для Києва (4-6 липня)

Робоча зустріч з планування Березняків, Троєщини, Райдужного (8 липня)

Робоча зустріч над супутньою велосипедною інфраструктурою для Києва (15 липня)

Підсумкова робоча зустріч з планування велоконцепції для Києва (22 липня)

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

8 лютого 2018 року Київська міська рада ухвалила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві. Ми відповіли на запитання про велоконцепцію, які ставлять найчастіше. Що

Сьогодні, 8 лютого, Київська міська рада ухвалила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві – велостратегію міста, яка розроблялась за допомоги Асоціації велосипедистів Києва. Велоконцепція

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з