24 червня 2014 року в рамках розробки комплексної велоконцепції для Києва, активісти провели планування велоінфраструктури Нивок, Галаганів, Академмістечка, Біличів, Святошина, Борщагівки, Відрадного, Караваєвих Дач, Шулявки.

велоконцепція київ

Як і минулого разу, працювали в двох групах (це потрібно для того, щоб потім порівняти та взаємодоповнити результати): на карті міста кожна група спочатку визначала функціональні зони та точки тяжіння людей, а потім розглядала можливі шляхи руху велосипедистів.

велоконцепція київ

Потім проводили повітряні лінії, а далі будмо накладати їх в електронному форматі та переносити їх на реальні вулиці на карті міста.

велоконцепція київ

Фото: АВК

Плани є попередніми і будуть доопрацьовуватись як зважаючи на інформацію мешканців районів, так і на зв’язки з іншими районами. Ми запрошуємо мешканців відповідних частин Києва на будь-якому етапі приєднуватися до роботи або оцінки результатів – ваша допомога буде дуже цінною!

Тут можна зареєструватись на наступні зустрічі. Якщо Ви пропустили свій район, все одно записуйтесь – ми додамо Вашу адресу до робочої розсилки і Ви зможете підключитися до нашої команди.

Більше про планування велоконцепції

Графік зустрічей:

Робоча зустріч з планування велоінфраструктури Солом’янки, Голосієва, Телички (1 липня)

Робота над плануванням швидкісної, наскрізної веломережі для Києва (4-6 липня)

Робоча зустріч з планування Березняків, Троєщини, Райдужного (8 липня)

Робоча зустріч над супутньою велосипедною інфраструктурою для Києва (15 липня)

Підсумкова робоча зустріч з планування велоконцепції для Києва (22 липня)

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Протягом 2018 року Асоціація велосипедистів Києва реалізувала пілотний проект разом з об’єднаними територіальними громадами України за підтримки Програми U-LEAD з Європою. Загальною метою проекту «Зелене світло

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» розробила за участю місцевих мешканців і самоуправління велоконцепції для 5 об’єднаних територіальних громад у Житомирській, Вінницькій, Чернігівській і Полтавській областях.

8 лютого 2018 року Київська міська рада ухвалила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві. Ми відповіли на запитання про велоконцепцію, які ставлять найчастіше. Що