Шукаємо впевнених велосипедистів/-ок, які можуть раз на два тижні, по неділях, вчити велоновачків їздити на велосипеді по Києву, згідно з Правилами дорожнього руху.

велонавчання-main

Перш за все нам потрібні велотренери, які зможуть водити групи Позняках, але ви також можете підмінити когось на Подолі, Дарниці, Оболоні чи Голосієво.

Велонавчання орієнтовані на початківців, які вміють їздити велосипедом, але бояться робити це у місті, по одних дорогах з машинами. Заняття для них включають коротку теорію ПДР та двогодинну поїздку перехрестями міста, щоб вивчити деталі на практиці. Заняття проходять по неділях, з 12:00 до 14:30.

велонавчання-1

Цінується вміння велотренера розказати ПДР так, щоб це було цікаво і запам’ятовувалося, а також толерантність до учнів. Також важливо вміти елементарно налагодити велосипед перед поїздкою (підняти сідло, налаштувати гальма).

Ми відшкодовуємо нашим велотренерам телефонні витрати та плануємо додатково оплачувати час навчання, за рахунок пожертв на роботу велошкіл.

Ми проводимо велонавчання з 2011 року, і щороку у нас більшає учнів, а отже – більше велосипедистів стає на вулицях міста.

Пишіть листа координаторці навчальних велопоїздок Анні Гайдай на пошту gaidai [at] avk.org.ua, і зазначайте там своє ім’я, прізвище, пошту, телефон і район, де ви хочете водити групи.

Напишіть кілька речень про ваш досвід поїздок на велосипеді.

Будемо раді бачити вас у нашій команді!

Більше про недільні велонавчання

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24