Шукаємо впевнених велосипедистів/-ок, які можуть раз на два тижні, по неділях, вчити велоновачків їздити на велосипеді по Києву, згідно з Правилами дорожнього руху.

Вже три місяці (а взагалі четвертий рік поспіль) Асоціація велосипедистів Києва проводить безкоштовні велонавчання з безпеки руху для початківців. Інструктори-волонтери щотижня проводять навчання у п’яти районах Києва. Ми шукаємо їм підмогу!

Велонавчання орієнтовані на початківців, які вміють їздити велосипедом, але бояться робити це у місті, по одних дорогах з машинами. Заняття для них включають коротку теорію ПДР та двогодинну поїздку перехрестями міста, щоб вивчити деталі на практиці. Заняття проходять по неділях, з 12:00 до 14:30.

Цінується вміння велотренера або велотренерки (так, серед нас є дівчата!) розказати ПДР так, щоб це було цікаво і запам’ятовувалося, а також толерантність до учнів. Також важливо вміти елементарно налагодити велосипед перед поїздкою (підняти сідло, налаштувати гальма).

Ми відшкодовуємо нашим велотренерам телефонні витрати та плануємо додатково оплачувати час навчання, за рахунок пожертв на роботу велошкіл.

Ми проводимо велонавчання з 2011 року, і щороку у нас більшає учнів, а отже – більше велосипедистів стає на вулицях міста.

Пишіть листа координаторці навчальних велопоїздок Анні Гайдай на пошту gaidai [at] avk.org.ua, і зазначайте там своє ім’я, прізвище, пошту, телефон і район, де ви хочете водити групи (Поділ, Оболонь, Дарниця, Позняки, Голосієво). Напишіть кілька речень про ваш досвід поїздок на велосипеді.

Будемо раді бачити вас у нашій команді!

Більше про недільні велонавчання

Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією та значною мірою існує за рахунок пожертв і підтримки членів Асоціації. Якщо Ви бажаєте допомогти нашій діяльності, зробіть благодійний внесок.

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче