З початку року кількість членів Асоціації велосипедистів Києва постійно збільшується і скоро ми очікуємо 200-го члена АВК. Цей велосипедист/-ка отримає подарунок!

Нові люди приєднуються до організації майже щодня, і ми раді, що така велика кількість киян свідомо підтримують розвиток велосипедного руху в місті.

Велосипедні організації Європи налічують тисячі, ато й десятки тисяч членів, що підвищує впливовість організації у лобіюванні інтересів велосипедистів та дає ресурси для її діяльності. АВК прагне йти таким же шляхом, адже чим більше нас буде, тим серйознішою наша спільнота виглядатиме в очах тих, хто відповідає за створення велосипедної інфраструктури в Києві. Нагадуємо, на минулих Загальних зборах Асоціації було поставлено ціль у 2014 році збільшення кількості членів до 300.

Зараз ми знаходимося перед відміткою “200” і з цієї нагоди наші друзі з “Помаранчевого ровера” дарують комплект антипрокольної гуми Dutch perfect із каталогу або сертефікат на прокат велосипеда в розмірі 250 грн. Подарунок можна буде обрати самостійно.

Які переваги має член Асоціації

– знижки у веломагазинах, майстернях, велопрокатах та велотурах Києва

– пріоритетна участь у подіях та заходах Асоціації

– навчання від Асоціації

– вплив на роботу Асоціації

– рекомендаційні листи, іншу підтримку від керівництва

Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва! Чим більше нас буде, тим швидше ми будемо жити в комфортному місті, де кожен хоче і може їздити на велосипеді!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24