З початку року кількість членів Асоціації велосипедистів Києва постійно збільшується і скоро ми очікуємо 200-го члена АВК. Цей велосипедист/-ка отримає подарунок!

Нові люди приєднуються до організації майже щодня, і ми раді, що така велика кількість киян свідомо підтримують розвиток велосипедного руху в місті.

Велосипедні організації Європи налічують тисячі, ато й десятки тисяч членів, що підвищує впливовість організації у лобіюванні інтересів велосипедистів та дає ресурси для її діяльності. АВК прагне йти таким же шляхом, адже чим більше нас буде, тим серйознішою наша спільнота виглядатиме в очах тих, хто відповідає за створення велосипедної інфраструктури в Києві. Нагадуємо, на минулих Загальних зборах Асоціації було поставлено ціль у 2014 році збільшення кількості членів до 300.

Зараз ми знаходимося перед відміткою “200” і з цієї нагоди наші друзі з “Помаранчевого ровера” дарують комплект антипрокольної гуми Dutch perfect із каталогу або сертефікат на прокат велосипеда в розмірі 250 грн. Подарунок можна буде обрати самостійно.

Які переваги має член Асоціації

– знижки у веломагазинах, майстернях, велопрокатах та велотурах Києва

– пріоритетна участь у подіях та заходах Асоціації

– навчання від Асоціації

– вплив на роботу Асоціації

– рекомендаційні листи, іншу підтримку від керівництва

Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва! Чим більше нас буде, тим швидше ми будемо жити в комфортному місті, де кожен хоче і може їздити на велосипеді!

інші цікаві матеріали

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче

Асоціація велосипедистів Києва зібрала велоініціативи з усієї країни для підготовки ефективних пропозицій змін до Правил дорожнього руху. Метою зустрічі було спільно напрацювати вимоги велоспільноти щодо

Час: 03 березня 2017 року, 19:00-21:00 Місце: бібліотека Ізоляції, вул. Набережно-Лугова, 12 (ст. м. Тараса Шевченка) {Мапа, як дістатися} Реєстрація на лекцію Подія у FB