Поремонтувати велосипед, скористатися безкоштовним прокатом, підзарядити електробайк, подивитися кіно або просто поспілкуватися – усе це можна на ВелоФермі, що споруджується на Хрещатику в Києві.

Фото: facebook / veloferma

ВелоФерма бачить себе як суспільний осередок, де кожен може долучитися до розповсюдження велосипедної культури в Україні.

Тут можна зібрати собі велосипед із вживаних деталей, а якщо він у вас вже є – провести технічний огляд і профілактику. Майстерня розмістилася у старому морському контейнері.

veloferma

Фото: АВК

У денний час на ВелоФермі працюватиме перша в Україні зарядна станція для електровелосипедів, що живиться від сонячної енергії.

Фото: facebook / veloferma

Вввечері можна дивитися кіно від енергії велосипедів.

Фото: facebook / veloferma

Як допомогти: ВелоФермі завжди потрібні старі велосипеди, запчастини та вмілі руки.

Також там можна взяти безкоштовно в прокат велосипеди Асоціації велосипедистів Києва.

veloferma

Фото: АВК

Наші жовті ровери вже літають по Хрещатику:) Тут вони будуть ще кілька днів, після чого переїдуть на Арт-Пікнік на ВДНГ.

veloferma

ВелоФерма знаходиться напроти ст.метро “Хрещатик”. Натхненником проекту є Стюарт Фармер, організатором  – соціальна ініціатива “Кіно просто неба“, у партнерстві з мережею veliki.ua та Асоціацією велосипедистів Києва.

Facebook: www.facebook.com/veloferma

Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією та значною мірою існує за рахунок пожертв і підтримки членів Асоціації. Якщо Ви бажаєте допомогти нашій діяльності, зробіть благодійний внесок.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала