Велопарковка біля кнайп-клубу”Купідон” є давно, але зі збільшенням велосипедистів у місті, про це не зайве й нагадати.

“Купідон” був одним із перших закладів, що встановив біля себе велопарковки – ще в 2011 році. Авторські велопарковки від Костянтина Скритуцького з’явилися тоді в трьох місцях Києва за ініціативи Асоціації та підтримку “Купідона”.

Ось так вони виглядають:

купідон паб київ

 

І ось так:

Цього тижня АВК відвідала “Купідон” та вручила почесну наліпку “bike-driendly“: тепер мережа дружніх до велосипедистів закладів Києва розширилася офіційно.

купідон паб вело

Дякуємо “Купідону” за сприяння в поширенні інформації про безкоштовні велонавчання з безпеки руху, які проходять щонеділі в п’яти районах Києва.

адреса закладу: вул. Пушкінська, 1-3/5

“Купідон” в Facebook

044 279 71 71

Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри (і будь-які заклади) щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови та акції для відвідувачів та працівників. У нагоді вам може стати брошура від АВК “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом” (яка також містить інформацію про те, як найкраще поставити велопарковку).

Дізнайтеся, де замовляти велопарковки в Києві.

Якщо ваш заклад вже має велопарковку і хоче отримати статус “bike-friendly”, пишіть нам: friends@avk.org.ua. Ми відвідаємо вас, вручимо почесну наліпку, напишемо про це та розкажемо велоспільноті Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company в Києві стали бізнес-центр «Іллінський», юридична фірма EVERLEGAL, кав’ярня Sereda Vegan Point і ресторан «Тарас Бульба». Сертифікати вручила

Асоціація велосипедистів Києва зустрілась з членами Клубу велобізнесу, а також представниками велобізнесу і bike-friendly компаній на бізнес-сніданку в середу, 14 березня, в дружній локації Druzi

Асоціація велосипедистів Києва оновила порадник з рекомендаціями про облаштування велопарковок. Буклет доступний онлайн і містить поради з розміщення та форми велопарковок біля магазинів, закладів харчування