Велопарковка біля кнайп-клубу”Купідон” є давно, але зі збільшенням велосипедистів у місті, про це не зайве й нагадати.

“Купідон” був одним із перших закладів, що встановив біля себе велопарковки – ще в 2011 році. Авторські велопарковки від Костянтина Скритуцького з’явилися тоді в трьох місцях Києва за ініціативи Асоціації та підтримку “Купідона”.

Ось так вони виглядають:

купідон паб київ

 

І ось так:

Цього тижня АВК відвідала “Купідон” та вручила почесну наліпку “bike-driendly“: тепер мережа дружніх до велосипедистів закладів Києва розширилася офіційно.

купідон паб вело

Дякуємо “Купідону” за сприяння в поширенні інформації про безкоштовні велонавчання з безпеки руху, які проходять щонеділі в п’яти районах Києва.

адреса закладу: вул. Пушкінська, 1-3/5

“Купідон” в Facebook

044 279 71 71

Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри (і будь-які заклади) щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови та акції для відвідувачів та працівників. У нагоді вам може стати брошура від АВК “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом” (яка також містить інформацію про те, як найкраще поставити велопарковку).

Дізнайтеся, де замовляти велопарковки в Києві.

Якщо ваш заклад вже має велопарковку і хоче отримати статус “bike-friendly”, пишіть нам: friends@avk.org.ua. Ми відвідаємо вас, вручимо почесну наліпку, напишемо про це та розкажемо велоспільноті Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

У 2019 році U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запустила першу в Україні програму сертифікації бізнесу Bike Friendly Company. Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company