Що для тебе велосипед? З якою метою його використовуєш і як до цього прийшов? Хто вони, члени Асоціації? Нас уже майже 200, і це число постійно зростає. Про це розповідаємо в рамках спецпроекту “АВК в обличчях”.

Тарас Демидюк – дизайнер, художник.

Тарас Демидюк copy

Як давно ти їздиш на велосипеді?

З дитинства їжджу на всьому, шо має колеса:) Починав з “Зайця”, були і ролики і самокат і доска.

З якою метою його використовуєш?

Використовую велосипед де тільки можу:) Їжджу на роботу, по місту, на прогулянки, за покупками і просто катаюсь. В планах багатоденні поїздки.

Як прийшов до цього? 

До постійного пересування по місту впритул підійшов, коли почав перейматись екологією, здоров’ям, коли побачив, як це роблять люди в інших містах інших країн. І коли на особистій шкурі відчув, як це справді зручно і класно. Ти відчуваеш себе вільним в незалежним.

Що для тебе велосипед?

Велосипед для мене – надійний засіб пересування в будь-яку погоду за будь-яких обставин. Це свобода – ти їдеш куди і коли хочеш. Це нові враження, нові люди.

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію? 

Приєднався, тому що мені подобається те, що робить АВК і я цілком поділяю ці погляди. Київ потребує серйозних змін і розвитку велоінфраструктури. Хочеться долучитись до цього і зробити свій внесок.

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Киянам хочу побажати: Не зважайте на уявні перешкоди і сідайте на велосипеди! Кожен велосипедист робить свій маленький внесок у розвиток велосипедного Києва. Це справді здорово! І будьте уважними на дорогах! Києву бажаю ставати дружнім до велосипедистів, нових зручних доріжок, уважних і доброзичливих водіїв авто і звичайно ж нових велосипедистів!:)

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто