З початку року кількість членів Асоціації велосипедистів Києва постійно збільшується і ось – нас 200!

Нові люди приєднуються до Асоціації майже щодня, і ми раді, що така велика кількість киян (і не тільки) свідомо підтримують розвиток велосипедного руху в місті.

200-м членом Асоціації стала Віталія Баркар. Вона отримала подарунок (як і обіцяли раніше) від соціальної веломайстерні “Помаранчевий ровер” – комплект антипрокольної гуми Dutch perfect.

АВК 200

Вкінці року, якщо кількість членів АВК досягне 300, ми також розіграємо велосипед від мережі Veliki.ua.

Велосипедні організації Європи налічують тисячі, ато й десятки тисяч членів, що підвищує їх впливовість у лобіюванні інтересів велосипедистів та дає ресурси для її діяльності. АВК прагне йти таким же шляхом, адже чим більше нас буде, тим серйознішою наша спільнота виглядатиме в очах тих, хто відповідає за створення велосипедної інфраструктури в Києві. Нагадуємо, на минулих Загальних зборах Асоціації було поставлено ціль у 2014 році збільшення кількості членів до 300.

Приєднуйтеся! Що більше нас буде, то швидше ми житимемо в комофотному місті, де кожен хоче і може їздити на велосипеді.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під