17 червня 2014 року в рамках розробки комплексної велоконцепції для Києва, активісти провели планування велоінфраструктури Оболоні, Виноградаря, Куренівки, Рибальського острова, Петрівки, Пущі-Водиці, Лук’янівки, Сирця, Татарки, Дорогожичів.

велоконцепція Київ

Робота проходила в двох групах (для порівняння та доповнення результатів): кожна отримала карту міста, на якій спочатку визначались функціональні зони та точки тяжіння людей, а потім розглядались можливі пересування велосипедистів.

велоконцепція Київ велоконцепція Київ

На цьому робота не закінчилася – далі будемо накладати повітряні лінії в електронному форматі та переносити їх на реальні вулиці на карті міста.

велоконцепція Київ велоконцепція Київ

На разі ці плани є чорновими і будуть доопрацьовуватись як зважаючи на інформацію мешканців районів, так і на зв’язки з іншими районами. Ми запрошуємо мешканців відповідних частин Києва приєднуватися до роботи або оцінки результатів – ваша допомога буде неоціненна!

велоконцепція Київ велоконцепція Київ

Тут можна зареєструватись на наступні зустрічі. Якщо Ви пропустили свій район, все одно записуйтесь – ми додамо Вашу адресу до робочої розсилки і Ви зможете підключитися до нашої команди.

Більше про планування велоконцепції Києва та графік зустрічей.

велоконцепція Київ

Фото: АВК

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Olesya Kosenko

    ДОбридень! Чомусь існує недопрацьовка по лівому берегу: Лісова-Дарниця-Лівобережка, Русанівка, Райдужний. Там є вдосталь площ для проведення заходів (ПОКИ ЩО :))) ) Можливо, варто створити місцеві осередки. Погодьтесь, напр., з Троєщини чи з Харківського не так вже й близько до Подолу чи того ж Труханова. Дякую! Олеся.

інші цікаві матеріали

Протягом 2018 року Асоціація велосипедистів Києва реалізувала пілотний проект разом з об’єднаними територіальними громадами України за підтримки Програми U-LEAD з Європою. Загальною метою проекту «Зелене світло

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» розробила за участю місцевих мешканців і самоуправління велоконцепції для 5 об’єднаних територіальних громад у Житомирській, Вінницькій, Чернігівській і Полтавській областях.

8 лютого 2018 року Київська міська рада ухвалила Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві. Ми відповіли на запитання про велоконцепцію, які ставлять найчастіше. Що