17 червня 2014 року в рамках розробки комплексної велоконцепції для Києва, активісти провели планування велоінфраструктури Оболоні, Виноградаря, Куренівки, Рибальського острова, Петрівки, Пущі-Водиці, Лук’янівки, Сирця, Татарки, Дорогожичів.

велоконцепція Київ

Робота проходила в двох групах (для порівняння та доповнення результатів): кожна отримала карту міста, на якій спочатку визначались функціональні зони та точки тяжіння людей, а потім розглядались можливі пересування велосипедистів.

велоконцепція Київ велоконцепція Київ

На цьому робота не закінчилася – далі будемо накладати повітряні лінії в електронному форматі та переносити їх на реальні вулиці на карті міста.

велоконцепція Київ велоконцепція Київ

На разі ці плани є чорновими і будуть доопрацьовуватись як зважаючи на інформацію мешканців районів, так і на зв’язки з іншими районами. Ми запрошуємо мешканців відповідних частин Києва приєднуватися до роботи або оцінки результатів – ваша допомога буде неоціненна!

велоконцепція Київ велоконцепція Київ

Тут можна зареєструватись на наступні зустрічі. Якщо Ви пропустили свій район, все одно записуйтесь – ми додамо Вашу адресу до робочої розсилки і Ви зможете підключитися до нашої команди.

Більше про планування велоконцепції Києва та графік зустрічей.

велоконцепція Київ

Фото: АВК

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Olesya Kosenko

    ДОбридень! Чомусь існує недопрацьовка по лівому берегу: Лісова-Дарниця-Лівобережка, Русанівка, Райдужний. Там є вдосталь площ для проведення заходів (ПОКИ ЩО :))) ) Можливо, варто створити місцеві осередки. Погодьтесь, напр., з Троєщини чи з Харківського не так вже й близько до Подолу чи того ж Труханова. Дякую! Олеся.

інші цікаві матеріали

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Опубліковано стратегічно важливий для Києва документ – проект велоконцепції, яка розроблялась за підтримки Асоціації велосипедистів Києва. «Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури в місті Києві» оприлюднила Київська міська

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче