УВАГА! “Карнавал велосипедів” перенесено 

Все, що ви хотіли зробити зі своїм велосипедом, але не наважувались. “Карнавал велосипедів” – таким буде черговий велопарад у Києві.

karnaval-velosypediv-cover

Формат “карнавалу” дає учасникам абсолютну свободу для творчості: кожен одягає свій велосипед і себе в що хоче! Це дозволить втілити найкреативніші  ідеї велосипедистів.

Прикрасити велосипед у стилі ретро, зробити з нього звіра, одягнути маску, причепити пропелер, прикрасити до непізнаваності чи поекспериментувати з тюнінгом – “Карнавал велосипедів” відкритий до повного польоту ваших фантазій.  Все, що ви любите і що вас надихає – нехай знайде відображення на вашому велосипеді.

Збір учасників велопараду: 16:00 біля пам’ятника Богдану Хмельницькому на Софіївській площі. Фотографуємося, проїжджаємо вулицями Києва.

Після велопрогулянки продовжуємо карнавалити у форматі пікніку на Трухановому острові.

Взяти участь: Для участі в велопараді, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму. Це потрібно для кращого планування події.

Організатор велопараду в Києві – Асоціація велосипедистів Києва. АВК запрошує велоактивістів з інших міст також проводити велопаради.

“Карнавал велосипедів” – зробіть це нарешті зі своїм велосипедом!

Контакти:

Олеся Сторожук, медіа-координаторка АВК

media [at] avk.org.ua

+38 066 310 31 33

 

Ірина Бондаренко, координаторка Асоціації велосипедистів Києва

+38 097 699 10 38

isbondarenko [at] avk.org.ua

veloparad.avk.org.ua

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 • Suzanna Elpy

  Якщо потрібна допомога в розповсюдженні інформації про подію – готова допомогти в міру своїх можливостей 🙂
  ідея цікава!

  • Ira Bondarenko

   Сюзанно, так, потрібна допомога у поширенні інфо (напиши Олесі, media at avk.org.ua, вона тебе підключить до роботи),
   а також потрібні ведучі колон (тут уже пиши мені).
   Дякую за пропозицію допомоги!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів