Головною метою цього проекту є покращення взаєморозуміння та кооперації водіїв автомобілів та велосипедистів, привернення уваги водіїв до вимог безпеки руху на дорозі, що стосуються велосипедистів.

nam po dorozi

Прес-реліз

28 травня 2014, Київ. – З першим днем літа у автомобілістів з’явиться можливість взяти участь у безкоштовних велоекскурсіях, які проводитимуться у рамках нового проекту «Нам по дорозi» вiд громадської організації Асоціація велосипедистів Києва та мережi АЗС KLO.

Головною метою цього проекту є покращення взаєморозуміння та кооперації водіїв автомобілів та велосипедистів, приверненян уваги водіїв до вимог безпеки руху на дорозі, що стосуються велосипедистів.

Водіям Києва розкажуть про особливості поведінки велосипедистів. Соціальна реклама з п’ятьма основними правилами, які треба знати водію про велосипедиста, буде розміщена до Дня велосипедиста 31 травня на 55 автозаправках у Києві та регiонах.

Також водіїв запрошують на безкоштовні велоекскурсії островами, аби зрозуміти принципи руху велосипедистів та просто приємно провести час.

1 (3)

«Причинами ДТП за участі велосипедистів є ненадання пріоритету у русі велосипедисту, що їде по головній дорозі, а також притискання велосипедистів до бордюру, уздовж якого часто є відкриті каналізаційні стоки. Також водії можуть зачепити велосипедиста, виїжджаючи з парковки, або різко відкривши двері, не поглянувши у ліве дзеркало. Тому ми вирішили повідомити водіям про особливості спільного руху з велосипедистами, щоб зменшити кількість неприємних ситуацій для обох сторін», – пояснила ідею проекту «Нам по дорозі» координаторка Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко.

«Взаємоповага на дорогах є дуже важливою. Велосипедисти так само, як і водії, мають знати і виконувати Правила дорожнього руху. Ми підтримуємо двосторонній діалог: практичне навчання велосипедистів Правилам дорожнього руху, щоб усім на дорозі стало безпечніше», – заявив В’ячеслав Стешенко, засновник столичної мережі АЗС KLO.

Під час Велодня, 31 травня, у Парку дружби народів з 12:00 працюватиме точка Асоціації велосипедистів Києва з перевірки знань Правил дорожнього руху серед велосипедистів. Ті, хто складуть іспит, отримуватимуть “велоправа”, а хто не складуть – запрошення на безкоштовне велонавчання з ПДР з велотренерами від Асоціації велосипедистів Києва.

nam po dorozi

Протягом літа мережа АЗС KLO відкриватиме велопарковки біля своїх заправок, що розташовані у столичному регіоні. Це тiльки перший крок в побудові діалогу між водіями та велосипедистами з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та покращенню інфраструктури.

Проект «Нам по дорозі» передбачає розміщення щомісяця нової соціальної реклами, 5 правил про велосипедиста протягом 5 місяців, на автозаправках КЛО. Також водії на касі отримуватимуть запрошення на безкоштовну велоекскурсію островами Києва, що відбуватимуться двічі на місяць по суботах. Асоціація велосипедистів Києва проводить велонавчання з ПДР для велосипедистів щонеділі о 12:00 у 5 районах Києва (Позняки, Дарниця, Голосієво, Оболонь, Контрактова площа). Проект “Нам по дорозі” реалізується Асоціацією велосипедистів Києва та мережею автозаправок КЛО.

 

Контакти:

Ірина Бондаренко, координаторка Асоціації велосипедистів Києва,

097 699 10 38, isbondarenko@avk.org.ua

Антон Фролов, PR служба мережи АЗС KLO, 067 193 90 84, anton.froloff@gmail.com

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» створила 10 промоційних відеороликів про безпеку руху і культуру їзди на велосипеді. Відео ілюструють важливі правила дорожнього руху для велосипедистів,

Сьогодні на пленарному засіданні депутати Київської міської ради підтримали проект рішення про підвищення дозвільної швидкості руху транспортних засобів до 80 км/ год на 17 вулицях,

У понеділок, 24 вересня, у Якушинецькій школі-гімназії відбулась велошкола і презентація відеороликів про безпеку руху для школярів. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в