Питання відміни Велодня і велогонки Race Horizon Park 2014 не стоїть, проблема лише в бюджеті проекту – запевняють в КМДА.

veloden

23 травня 2014 року велоактивісти, спортсмени та любителі провели акцію за проведення Велодня та велосипедної гонки 31 травня. Напередодні з’явилась інформація, що керівник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян відмовляється підписувати документ, що дозволяє проводити велосипедні заходи в місті.

DSC03843

Пані Фіданян вийшла до велосипедистів і запевнила, що ніхто не збирався відміняти Велодень і змагання, питання лише в бюджеті – він здався їй невиправданим. Вона кілька разів підкреслила, що Велодень і Race Horizon Park відбудуться за будь-яких умов, але потрібно вирішили питання бюджету.

veloden kiev

За словами Фіданян, сьогодні вивчаються ціни по різних статтях витрат на велоперегони. “Питання про знятта змагання, про заборону змагання взагалі не стояло і не стоїть. Всі заходи будуть проведені. Це чисто виробниче питання. Я думаю, що наступного тижня я підпишу цей наказ. Це наше внутрішнє робоче питання.” – зазначила вона. Фіданян також спростувала інформацію, що зараз “не час займатися велосипедами”.

veloden kiev

“Питання бюджет – це не є актуальне питання. На сьогоднішній день – це не питання ставлення до велосипедного спорту і до велолюбителів. Це дуже тяжко дається. Але ми переламуємо цю ситуацію. Я впевнений, що після цього року, питання кошторисів, розпоряджень, питання, чи існують в Києві велолюбителі буде і люди, які хочуть користуватися велосипедом як транспортом після сьогоднішнього дня буде вичерпано,” – говорить Олександр Башенко, віце-президент Федерації велоспорту України.

veloden kiev veloden kiev veloden kiev veloden kiev veloden kiev veloden kiev veloden kiev

Фото: АВК

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

 

інші цікаві матеріали

У бюджеті Києва на 2018 рік зменшили видатки спеціального фонду бюджету Департаменту транспортної інфраструктури КМДА на будівництво велодоріжок. Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» проаналізувала останню

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури