У День захисту дітей 1 червня 2014 року на всіх пунктах прокату мережі veliki.ua проходитиме акція – прокат дитячих велосипедів і дитячих сидінь на велосипеди у цей день буде безкоштовним.

Цікаво, що Міжнародний день захисту дітей був заснований у тій же країні, у якій створили і розвивали перший велосипед, аналогічний сучасному (з двома колесами, кермом, педалями і сідлом). Ця країна – Франція. В Україну він прийшов офіційно в ​​1998 році та відзначається щорічно 1 червня.

За додатковою інформацією звертайтеся до компанії veliki.ua.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під