16 травня в Києві відкриється соціальна веломайстерня і магазин “Помаранчевий ровер”, яка прагне стати не лише місцем ремонту та покупки велосипедів, але й спілкування велосипедистів.

Тут можна буде обрати велосипед або взяти його в прокат, поремонтуватися, а також гарно провести час в рамках ряду соціалізаційних подій для велосипедистів.

У день відкриття організатори обіцяють фуршет, музику та приємне спілкування.

Кожен член Асоціації велосипедистів Києва зможе обслуговувати свій велосипед в межах 108 грн в рік безкоштовно. Понад ліміт – знижка для членів АВК 20%.

Адреса: м.Київ, вул.Володимиро-Либідська, 25

телефон 097 919 54 82

“Помаранчевий ровер” в Facebook

Засновником “Помаранчевого ровера” є Антон Вакуленко, член Асоціаціації велосипедистів Києва та Ради АВК.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: