Асоціація велосипедистів Києва з радістю прийме в подарунок вживані велосипеди для безкоштовного велопрокату на фестивалях у Києві.

Нещодавно ми запустили безкоштовний велопрокат. 5 жовтеньких роверів катали всіх охочих під час V Фестивалю вуличної їжі. Ця ідея користувалася таким шаленим попитом, що ми вирішили продовжувати і вдосконалювати її під час інших фестивалів. Таким чином [ще] невелосипедисти долучаються до велокультури і, сподіваємося, що завдяки цьому ми скоро побачимо ще більше велосипедистів на вулицях Києва.

Перші 5 велосипедів типу “Україна” та “Аїст” нам подарувала вишгородська громадська організація Uptown. Волонтери АВК та друзі з майстерні Veloprostir вклали багато зусиль, щоб налагодити їх. Та, на жаль, один з них не довго не витримав і зламався, ще з одним може статися те саме. До того ж, перед нашим велопрокатом вишиковується така черга, що деяким доводиться довго чекати. Але ми дуже хочемо давати людям безкоштовно покататися на велосипеді (на стареньких “вінтажних” роверах це особливий фан!). Тому шукаємо ще велосипеди!

Якщо у вас або ваших друзів є вживані, непотрібні велосипеди – АВК з радістю їх прийме. Вони не повинні бути в ідеальному стані – ми доведемо їх до справності. Велосипедний Київ буде вам дуже-дуже вдячний!

Готові зробити подарунок? Є питання? Пишіть Насті: friends {at} avk.org.ua

Вже цього тижня безкоштовний велопрокат від АВК буде на Міжнародному архітектурному фестивалі Canactions (арт-кластер “Видубичі”, вул. Інженерна 7-В).

Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією та значною мірою існує за рахунок пожертв і підтримки членів Асоціації. Якщо Ви бажаєте допомогти нашій діяльності, зробіть благодійний внесок.

інші цікаві матеріали

15 серпня в Києві запустили в тестовому режимі безстанційний велопрокат Nextbike (байкшерінг). Що це Байкшерінг — це міський прокат велосипедів, який передбачає альтернативу міському громадському

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала