Можливість безпечного паркування, якісні велодоріжки та зручні веломаршрути, взаємоповага учасників руху на вулицях – це ті речі, які мотивують німців користуватися велосипедами.

Їх відзначили головними в дослідженні «Велоогляд Німеччини 2013», що проводилося дослідним інститутом SINUS на замовлення Федерального Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури.

cycling germany berlin

Результати дослідження опубліковані 7 березня 2014 року показали, що велосипедна частка  в засобах пересування  залишається на високому рівні – більшість німців (57%) принаймі час від часу користуються велосипадами. 72% є власниками велосипедів, одна сім’я має 2,4 велосипеда.

berlin bike

Зростання середньої ціни на велосипеди можна вважати показником зростання їх популярності. У середньому німці витрачають 658 євро на купівлю нового велосипеда, що є більше порівняно з 2011 роком (620 євро) та 2009 роком (570 євро) роками.

bike berlin

Після зростання майже вдвічі з 2009 до 2011 року, зацікавленість в електровелосипедах залишається майже на тому ж високому рівні 2011 року (47%). 27% опитаних при покурці нового велосипеду надали б перевагу електричним – це незначне зростання  порівняно з 24% в 2011. Основна вимога щодо покращення велоінфраструктури стосується безпечних та якісних велопарковок на залізничних станціях.

“Велоогляд Німеччини 2013” проводився за сприяння Федерального міністерства транспорту та цифрової інфраструктури на кошти Національного велоплану 2020.

Переклад – Олеся Архипчук, для АВК.

Фото – АВК.

Завантажити “Велоогляд” (німецькою)

Скорочено

Детальніше

Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією та значною мірою існує за рахунок пожертв і підтримки членів Асоціації. Якщо Ви бажаєте допомогти нашій діяльності, зробіть благодійний внесок.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва збирає, перекладає та публікує корисні поради, цікаві практики та приклади щодо розвитку велотранспорту на сайті Українського інформаційного центру велотранспорту. Ми збираємо практики

Цього тижня, координаторка роботи по Києву, Ксенія Семенова, відвідала офіс організації Sustrans – однієї з найбільших британських національних благодійних організацій, яка займається питаннями сталої мобільності.

Велосипедом їхати небезпечно і повільно, несприятливий клімат, безліч спусків і підйомів, великі відстані – аргументи, які, здавалося б, свідчать не на користь велосипеда. Ще один