Кафе здорового харчування та студія йоги “Аюрведа” долучилися до спільноти закладів, дружніх до веловласників.

ayurveda cafe kiev

У вестибюлі закладу встановлено велопарковку на три велосипеди, яка забезпечує функціональне розміщення двоколісного транспорту. Особливістю парковки є те, що під час паркування не чіпається система дискових гальм (при паркуванні переднім колесом) і перемикач передач (при паркуванні заднім колесом).

ayurveda yoga kiev

Всіх відвідувачів на велокониках в кафе пригощають смачною та корисною аюркавою.

SAM_1250

З 29 травня кафе “Аюрведа” проводить акцію: з 20.00 до 20.30 щодня всі страви по 4 грн!

SAM_1252

Адреса:

м.Київ, вул. Дмитрівська, 39

(097) 695-25-98, (044) 223-58-21

ayurveda-center.com.ua

Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри (і будь-які заклади) щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови та акції для відвідувачів та працівників. У нагоді вам може стати брошура від АВК “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом” (яка також містить інформацію про те, як найкраще поставити велопарковку).

Дізнайтеся, де замовляти велопарковки в Києві.

Якщо ваш заклад вже має велопарковку і хоче отримати статус “bike-friendly”, пишіть нам: friends@avk.org.ua. Ми відвідаємо вас, вручимо почесну наліпку, напишемо про це та розкажемо велоспільноті Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

У 2019 році U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запустила першу в Україні програму сертифікації бізнесу Bike Friendly Company. Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company