Вже сьогодні соціальне кафе “Друзі” має парковку та велопрокат, а в майбутньому – проводитиме гастрономічні акції для велосипедистів.

кафе Друзі

У “Друзях” можна припаркуватися зі своїм велосипедом, а можна взяти напрокат.

кафе Друзі

Тут є навіть тандем:)

velo tandem bike

У меню про велосипедистів також подумали.

cafe Druzi

Взагалі, це місце за визначенням має бути bike-friendly, адже це “прописано” в логотипі:

кафе Друзі

Під час зливи велосипед дозволяють залишити всередині.

cafe Druzi

Не грайтеся з такими дзвіночками. Офіціанти реагують на них миттєво.

cafe Druzi

“Друзі” поширюють інформацію друзів:)

cafe Druzi

І приймають галасливих гостей:)

cafe Druzi

Сторінка кафе “Друзі” в Facebook.

Адреса: Андріївський узвіз, 2Д, Київ

Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри (і будь-які заклади) щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови для відвідувачів та працівників. У нагоді вам може стати брошура від АВК “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом” (яка також містить інформацію про те, як найкраще поставити велопарковку).

Якщо ваш заклад вже має велопарковку і хоче отримати статус “bike-friendly”, пишіть нам: friends@avk.org.ua. Ми відвідаємо вас, вручимо почесну наліпку та напишемо про це.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця