Вже сьогодні соціальне кафе “Друзі” має парковку та велопрокат, а в майбутньому – проводитиме гастрономічні акції для велосипедистів.

кафе Друзі

У “Друзях” можна припаркуватися зі своїм велосипедом, а можна взяти напрокат.

кафе Друзі

Тут є навіть тандем:)

velo tandem bike

У меню про велосипедистів також подумали.

cafe Druzi

Взагалі, це місце за визначенням має бути bike-friendly, адже це “прописано” в логотипі:

кафе Друзі

Під час зливи велосипед дозволяють залишити всередині.

cafe Druzi

Не грайтеся з такими дзвіночками. Офіціанти реагують на них миттєво.

cafe Druzi

“Друзі” поширюють інформацію друзів:)

cafe Druzi

І приймають галасливих гостей:)

cafe Druzi

Сторінка кафе “Друзі” в Facebook.

Адреса: Андріївський узвіз, 2Д, Київ

Асоціація велосипедистів Києва заохочує кафе, ресторани, магазини, аптеки, офісні центри (і будь-які заклади) щонайменше встановлювати велопарковки, а за можливості – створювати додаткові умови для відвідувачів та працівників. У нагоді вам може стати брошура від АВК “Як заохотити клієнтів та співробітників користуватися велосипедом” (яка також містить інформацію про те, як найкраще поставити велопарковку).

Якщо ваш заклад вже має велопарковку і хоче отримати статус “bike-friendly”, пишіть нам: friends@avk.org.ua. Ми відвідаємо вас, вручимо почесну наліпку та напишемо про це.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У січні 2019 року в чотирьох районах Києва з’явились 5 велопарковок біля станцій метрополітену. Це стало можливим завдяки проекту Громадського бюджету, який виграли члени Асоціації

Кампанія «Велосипедом до школи» відбулась у громадах 5 областей України. Кампанію провела ГО «Асоціація велосипедистів Києва» за підтримки місцевих рад і програми «U-LEAD з Європою»

У Коростишівській об’єднаній територіальній громаді встановили велопарковки у школі та провели велошколу з безпеки руху для школярів. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в