Запрошуємо членів Асоціації велосипедистів Києва сформувати колону та поїхати разом на Велодень 31 травня 2014 року.

1

Велодень – це подія, що величезну кількість велосипедистів. Члени Асоціації велосипедистів Києва не так часто збираються разом в одному місці, але існує велика ймовірність, що більшість з нас братиме участь у Велодні. Давайте використаємо її і поїдемо разом!

Центральна частина Велодня – це велопробіг від Михайлівської площі до парку Дружби народів. Очікується, що в ній візьмуть участь кілька тисяч велосипедистів. Давайте не губитися – а їхати разом.

Пропонуємо одягати футболки з Велобогданом або I bike Kyiv. Якщо у Вас такої немає – в офісі АВК ще можна купити кілька штук. Можна також приїжджати просто в білому – для всіх будуть спеціальні стрічки АВК, щоб ми були пізнавані. Якщо ви ще не член Асоціації, але вам подобається АВК і хочете поїхати разом з нами – це тільки вітається. Якраз і познайомимося.

Точка збору: вул.Володимирська, 18/2 (перехрестя вулиці Володимирської та Рильського провулку), орієнтир – відділення Приватбанку (колись там на розі була кав’ярня “Золотий дукат”). Починаємо збір з 09:00, загальний старт велопробігу – 10:00. Краще підїжджати раніше, бо потім буде дуже багато велосипедистів і можна загубитися.

meet-bikeday-avk

На фініші (парк Дружби народів) буде розважальна програма, а АВК готує свій стенд. Для цього ми шукаємо волонтерів. Якщо ви хочете допомогти (постояти на стенді під час цікавої акції або перевезти вранці речі з Подолу в парк Дружби народів) – пишіть media [at] avk.org.ua.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів