Компанія “Артеріум” оновила маркування на велосипедних маршрутах у парках Києва та Львова, також вони є в Рівному та Житомирі. Відтепер – і на GPS.

Маршрути розраховані на людей, які ведуть здоровий спосіб життя, катаються вихідними у парках, з дітьми, вчать дітей кататися на велосипеді. Тому маршрути не мають значних перепадів висоти та інших незручних для проїзду ділянок і проходять через мальовничі місця.

arterium

Маршрути промарковані спеціальними вказівниками та стендами, щоб було легко орієнтуватися.

arterium-1

Парки, через які пролягають “Маршрути здоров’я”:

Київ: Сирецький гай, Голосіївський ліс, Парк Дуржби народів, Парк Партизанської слави, Биківнянський ліс, Пуща-Водиця (ми вже раніше описували ці маршрути тут).

Львів: Парк Знесіння

Рівне: Гідропарк

Житомир: Гідропарк

Завантажити брошури з детальним описом маршрутів можна тут:

http://www.arterium.ua

Веломаршрути на GPS.

Офіційна сторінка “Артеріуму” і проекту по веломаршрутах на Facebook.

arterium-2

Рекреаційні маршрути були розроблені фармацевтичною корпорацією “Артеріум”, за ідеєю та підтримки Асоціації велосипедистів Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 • Sergey Baydachny

  В парке партизанской славы один из участков был перекопан работниками лесничества. (ка кони утверждали, на законных основаниях). Интересно обновили ли его.

  • Олеся

   здається, це фото зроблене ще дуже ранньої весни?

 • Ірина

  каталась на выходных. ехать абсолютно нормально. там маленький участок, метров 150, перекопан, но вдоль перекопаного – укатанная тропа 🙂

інші цікаві матеріали

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» створила 10 промоційних відеороликів про безпеку руху і культуру їзди на велосипеді. Відео ілюструють важливі правила дорожнього руху для велосипедистів,

У Києві 7 липня розпочався велосипедний промотур, який проїде українською ділянкою майбутнього туристичного веломаршруту Євровело-4 і завершиться в Кракові (Польща). Промотур проїде через шість областей

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.