Компанія “Артеріум” оновила маркування на велосипедних маршрутах у парках Києва та Львова, також вони є в Рівному та Житомирі. Відтепер – і на GPS.

Маршрути розраховані на людей, які ведуть здоровий спосіб життя, катаються вихідними у парках, з дітьми, вчать дітей кататися на велосипеді. Тому маршрути не мають значних перепадів висоти та інших незручних для проїзду ділянок і проходять через мальовничі місця.

arterium

Маршрути промарковані спеціальними вказівниками та стендами, щоб було легко орієнтуватися.

arterium-1

Парки, через які пролягають “Маршрути здоров’я”:

Київ: Сирецький гай, Голосіївський ліс, Парк Дуржби народів, Парк Партизанської слави, Биківнянський ліс, Пуща-Водиця (ми вже раніше описували ці маршрути тут).

Львів: Парк Знесіння

Рівне: Гідропарк

Житомир: Гідропарк

Завантажити брошури з детальним описом маршрутів можна тут:

http://www.arterium.ua

Веломаршрути на GPS.

Офіційна сторінка “Артеріуму” і проекту по веломаршрутах на Facebook.

arterium-2

Рекреаційні маршрути були розроблені фармацевтичною корпорацією “Артеріум”, за ідеєю та підтримки Асоціації велосипедистів Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 • Sergey Baydachny

  В парке партизанской славы один из участков был перекопан работниками лесничества. (ка кони утверждали, на законных основаниях). Интересно обновили ли его.

  • Олеся

   здається, це фото зроблене ще дуже ранньої весни?

 • Ірина

  каталась на выходных. ехать абсолютно нормально. там маленький участок, метров 150, перекопан, но вдоль перекопаного – укатанная тропа 🙂

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки

Велосипедна спільнота України просить розглянути і реалізувати план дій зі створення умов для перевезення велосипедів поїздами Укрзалізниці. План дій з посилення інтеграції велосипедного та залізничного

Велосипедна спільнота України обурена рішенням Міністерства інфраструктури України про заборону перевезення велосипедів у поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+. Результати громадських обговорень проігноровані. Перевезення неможливе Оновлені Правила перевезення