bikerideMay2013 small (1)

Велосипедний час настав.

До нас приходять кандидати в мери Києва і запитують, як зробити місто велосипедним. Такого ще не було. І треба використовувати цей час змін. Ми повинні привернути увагу до наших інтересів – зараз найкращий час. Тому Асоціація велосипедистів Києва оголошує загальну веломобілізацію!

Давайте зробимо велосипедну тему помітною – говори про велосипед!

Що можна зробити незначними зусиллями:

– перше і головне – їздити на велосипеді
– переконувати друзів сідати на велосипед (Чому велосипед? У нас є на це відповіді)
– розповідати про велосипед у соцмережах (наприклад, у рамках міжнародної кампанії 30 Days of Biking)
– робити і поширювати велосипедні фото (скоро буде флешмоб!)

Ми живемо в машині часу.

Вчора ми могли лише мріяти про те, що думку велосипедистів будуть брати до уваги. Сьогодні у нас є унікальний шанс вимагати того, чого ми хочемо, з більшою імовірністю втілення наших ідей. Але для цього нас має бути багато. Що більше нас буде, то голосніше звучатиме голос велосипедистів.

Кількість має значення – приєднуйся до АВК!

Велосипедні організації у західній Європі налічують десятки тисяч членів. Завдяки цьому інтереси велосипедистів враховуються. Ми хочемо бачити тисячі велосипедистів, що об’єднаються для досягення наших велосипедних цілей у Києві.

Так, ми запрошуємо Вас стати членами Асоціації велосипедистів Києва. Ставши масовою організацією, ми зможемо ефективніше представляти інтереси велосипедистів на міському та навіть національному рівні. Окрім цього, ми матимемо більше ресурсів для популяризації велосипеда та втілення різних проектів.

Переваги членства в АВК:

  • знижки у веломагазинах, веломайстернях, велопрокатах
  • пріоритетна участь у подіях Асоціації
  • навчання від Асоціації
  • вплив на роботу Асоціації
  • рекомендаційні листи, стажування

Цього року кожен член Асоціації може виграти велосипед, а також отримати інші подарунки, залучивши друзів.

З початком активного велосипедного сезону, Асоціація відновлює щотижневі велонавчання та започатковує майстер-класи з обслуговування велосипеда. Ми також проведемо флешмоб, відновлюємо програму Bicycle-Friendly закладів, будемо рахувати велосипедистів, розміщуємо соціальну рекламу на заправках. Слідкуйте за деталями та оновленнями на сайті Асоціації!

Сідай на велосипед! Говори про велосипед!

Приєднуйся до Асоціації велосипедистів Києва!
Зробимо Київ велосипедним – просто зараз, у квітні!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче