12 квітня в офісі Асоціації велосипедистів Києва відбувся майстер-клас з обслуговування велосипеда, на якому всі бажаючі навчилися доглядати за своїм велосипедом у домашніх умовах та ремонтуватися його в дорозі.

DSC01863

Крутити педалі – одне, а доглядати за велосипедом – зовсім інше. Виявляється, навіть велосипедисти, що їздять на велосипеді не перший рік, не завжди знають ази його обслуговування. Майстер-клас розрахований на тих, хто хоче тримати свій велосипед у гарній формі та не поспішає бігти при найменшій поломці у веломайстерню.

DSC01851

Як і чим чистити різні частини велосипеда, як знімати й мити ланцюг, що робити, коли пробило колесо, який базовий інструмент потрібно мати – усе це тепер знають учасники суботнього майстер-класу.

DSC01837

Майстер-клас проходить один раз на місяць, його проводить Антон Шевченко – майстер веломайстерні “Велоремонт”, член та активіст Асоціації велосипедистів Києва. Наступне навчання по догляду за велосипедом відбудеться 17 травня.

DSC01870

 

Більше фотографій з майстер-класу в альбомі на Facebook.

Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією та значною мірою існує за рахунок пожертв і підтримки членів Асоціації. Якщо Ви бажаєте допомогти нашій діяльності, зробіть благодійний внесок.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під