Велоактивісти Дніпропетровська запрошуть разом їздити на роботу на велосипедах – що особливо актуально для тих, хто побоюється виїжджати в місто на велосипеді самостійно.

Вже найближчим часом в різних частинах міста будуть встановлені MAXYPOINT – точки для збору людей для доїзду з житлових масивів до центру міста.

Перший MAXYPOINT вже встановлений у ж/м “Перемога-3” поруч з транспортною зупинкою по дорозі в центр міста. Виїзд заплановано о 8:00 і о 9:00 кожного робочого дня.

Перша поїздка відбудеться вже 18 квітня. Обговорення тут.

У найближчій перспективі такі точки будуть встановлені в ж/м “Парус”, ж/м “Тополя” та на вул.Калиновій.

Якщо Ви хочете координувати одну з точок або запропонувати свою – контактуйте з Леонідом Вікторовим: leonid.victorov@maxymiser.com

Про проект

Мета проекту «Велосипедом на роботу» – оздоровити населення, максимально звільнити автомобільні дороги від транспорту, зробити місто чистішим.
Автори хочуть популяризувати велосипедні поїздки на роботу, навчання та інші місця та доносити до городян, що велосипед може виконувати роль не тільки дозвілля, але й транспорту.

Долучіться до обговорення ідеї вконтакті.

Спільні поїздки на роботу нещодавно практикували в Лондоні. Щоправда, це було зумовлено страйком у метрополітені: активісти запрошували співгородян пересідати на велосипеди і їхали разом з різних куточків міста в центр.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче

Асоціація велосипедистів Києва продовжує серію публікацій з дослідження, яке містить огляд фінансової політики в сфері розвитку велотранспорту в найуспішніших країнах Європи. Метою цього дослідження є