26 квітня Асоціація велосипедистів Києва разом із волонтерами провела перший в Україні підрахунок велосипедистів

В суботу, 26 квітня 2014 року, відбувся перший в Україні підрахунок велосипедистів, що провела Асоціація велосипедистів Києва за допомогою добровольців, які зголосилися провести дві години суботнього ранку, підраховуючи велосипедистів на вулицях Києва. Підрахунки проводилися з 12 до 14 години на 19 локаціях Києва за допомогою замірів, що проводили 25 волонтерів.

Локації, на яких проводилися заміри кількості велосипедистів

 

Наступний підрахунок планується проводити в середу після травневих свят. Таким чином, підрахунки будуть проведені і в будній, і у вихідний день. Восени 2014 року також планується провести обрахунок велосипедистів у будній та вихідний день. Два раза на сезон, навесні та восени, підрахунки будуть проводитися протягом наступних чотирьох років, що дозволить виявити динаміку кількості велосипедистів у місті. Долучитися до підрахунку можна, заповнивши наступну електронну форму.

Волонтери, що проводили підрахунки

В результаті підрахунку також були  задокументовані типові київські велосипедисти.

вело1
вело2

вело3

Весь альбом можна переглянути на фейсбук-сторінці АВК.

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

 

 • Oleksander Havryliuk

  а розшарите якусь конкретну інформацію?

  • Ira Bondarenko

   Якщо ви питаєте про кількість велосипедистів та їх розподіла за статтю, к-стю шоломів тощо, то наразі ми чекаємо підрахунку у робочий день (середа 21 травня), після якого напишемо зведений аналіз за весну 2014.
   Ми проводимо підрахунок по суботах і середах, і визначаємо: співвідношення жінки-чоловіки, шоломи-без шоломів, звички їзди (по дорозі – по тротуару, та вибирають тиху вулицю – більш завантажену вулицю), розподіл по вихідних-буднях (їдуть в парк чи на роботу, де більше).
   Наразі чекаємо зручної середи, щоб провести підрахунок у будень, і тоді викладемо повну інфо.

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») зробила весняний підрахунок велосипедистів у різних районах Києва. Користувачів велосипеда рахували 50 волонтерів підрахунку одночасно на 22 перехрестях Києва протягом

Користувачів велосипеда у Києві знову побільшало: у будні рівно на 40%, а у вихідні – на 46% за рік. Це засвідчили результати останнього підрахунку велосипедистів

Вересень був дуже щедрим на події для АВК! Чим жила і до яких активностей долучалася наша волонтерська команда у перший осінній місяць? Протягом вересня волонтери