26 квітня Асоціація велосипедистів Києва разом із волонтерами провела перший в Україні підрахунок велосипедистів

В суботу, 26 квітня 2014 року, відбувся перший в Україні підрахунок велосипедистів, що провела Асоціація велосипедистів Києва за допомогою добровольців, які зголосилися провести дві години суботнього ранку, підраховуючи велосипедистів на вулицях Києва. Підрахунки проводилися з 12 до 14 години на 19 локаціях Києва за допомогою замірів, що проводили 25 волонтерів.

Локації, на яких проводилися заміри кількості велосипедистів

 

Наступний підрахунок планується проводити в середу після травневих свят. Таким чином, підрахунки будуть проведені і в будній, і у вихідний день. Восени 2014 року також планується провести обрахунок велосипедистів у будній та вихідний день. Два раза на сезон, навесні та восени, підрахунки будуть проводитися протягом наступних чотирьох років, що дозволить виявити динаміку кількості велосипедистів у місті. Долучитися до підрахунку можна, заповнивши наступну електронну форму.

Волонтери, що проводили підрахунки

В результаті підрахунку також були  задокументовані типові київські велосипедисти.

вело1
вело2

вело3

Весь альбом можна переглянути на фейсбук-сторінці АВК.

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

 

 • Oleksander Havryliuk

  а розшарите якусь конкретну інформацію?

  • Ira Bondarenko

   Якщо ви питаєте про кількість велосипедистів та їх розподіла за статтю, к-стю шоломів тощо, то наразі ми чекаємо підрахунку у робочий день (середа 21 травня), після якого напишемо зведений аналіз за весну 2014.
   Ми проводимо підрахунок по суботах і середах, і визначаємо: співвідношення жінки-чоловіки, шоломи-без шоломів, звички їзди (по дорозі – по тротуару, та вибирають тиху вулицю – більш завантажену вулицю), розподіл по вихідних-буднях (їдуть в парк чи на роботу, де більше).
   Наразі чекаємо зручної середи, щоб провести підрахунок у будень, і тоді викладемо повну інфо.

інші цікаві матеріали

За результатами підрахунку восени 2017 року, кількість велосипедистів у Києві зменшилась на 27%. Асоціація велосипедистів Києва оприлюднила результати останнього підрахунку велосипедистів у столиці. У 2017

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Коли: середа, 13 вересня 2017 року, 17:00-19:00 та субота, 16 вересня 2017 року, 12:00-14:00 Де: понад 20 перехресть, 7 районів Києва Організатор: Асоціація велосипедистів Києва     Четвертий