Асоціація велосипедистів Києва шукає волонтерів для дослідження динаміки кількості велосипедистів у Києві.

підрахуй3

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для підрахунку кількості велосипедистів у Києві. Мета проекту – дослідити зростання-зменшення кількості велосипедистів Києва протягом 4 років, відповідно до дня тижня (робочі, вихідні дні), їх розподіл за статтю, подивитися, який відсоток носить шолом, скільки їздить по дорогах, а скільки по тротуарах. Якщо нас із року в рік стає все більше, це буде прекрасним аргументом для вимоги розбудовувати велоінфраструктуру, який можна використовувати у роботі із КМДА.

Рахувати будемо двічі на рік – в один будній день (з 17:00 до 19:00) та один вихідний день (12:00 – 14:00) навесні та восени, впродовж чотирьох років. Починаємо з 16 квітня (середа) та 26 квітня (субота). Вам, як волонтеру, буде наданий формуляр, який потрібно буде заповнювати протягом двох годин в будній день та двох годин у вихідний на одній із точок підрахунку велосипедистів.

Підрахунок велосипедистів проводиться в різних містах світу (наприклад, Лодон, Чикаго, Сієтл, Індіанаполіс, Бостон, Торонто, Новий Орлеан, Міннеаполіс); найчастіше це робить міська влада за участі велосипедних асоціацій. Ми сподіваємося, що скоро і наша влада буде проводити ці дослідження для того, щоби виявити, де найкраще будувати велодоріжки, але для початку дамо їй приклад самі.

В Бостоні кількість велосипедистів за 2007-2013 р. збільшилася на 78%; 70% велосипедистів – чоловіки, 76% вдягають шолом. А в Києві? Ми пропонуємо дізнатися!

Для участі просимо заповнити цю форму!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Коли: середа, 13 вересня 2017 року, 17:00-19:00 та субота, 16 вересня 2017 року, 12:00-14:00 Де: понад 20 перехресть, 7 районів Києва Організатор: Асоціація велосипедистів Києва     Четвертий

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче

У 2017 році в Києві кількість велосипедистів, які рухаються по тротуару, а не по дорозі, зросла до 66%. Такі результати отримала Асоціація велосипедистів Києва під