Асоціація велосипедистів Києва шукає волонтерів для дослідження динаміки кількості велосипедистів у Києві.

підрахуй3

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для підрахунку кількості велосипедистів у Києві. Мета проекту – дослідити зростання-зменшення кількості велосипедистів Києва протягом 4 років, відповідно до дня тижня (робочі, вихідні дні), їх розподіл за статтю, подивитися, який відсоток носить шолом, скільки їздить по дорогах, а скільки по тротуарах. Якщо нас із року в рік стає все більше, це буде прекрасним аргументом для вимоги розбудовувати велоінфраструктуру, який можна використовувати у роботі із КМДА.

Рахувати будемо двічі на рік – в один будній день (з 17:00 до 19:00) та один вихідний день (12:00 – 14:00) навесні та восени, впродовж чотирьох років. Починаємо з 16 квітня (середа) та 26 квітня (субота). Вам, як волонтеру, буде наданий формуляр, який потрібно буде заповнювати протягом двох годин в будній день та двох годин у вихідний на одній із точок підрахунку велосипедистів.

Підрахунок велосипедистів проводиться в різних містах світу (наприклад, Лодон, Чикаго, Сієтл, Індіанаполіс, Бостон, Торонто, Новий Орлеан, Міннеаполіс); найчастіше це робить міська влада за участі велосипедних асоціацій. Ми сподіваємося, що скоро і наша влада буде проводити ці дослідження для того, щоби виявити, де найкраще будувати велодоріжки, але для початку дамо їй приклад самі.

В Бостоні кількість велосипедистів за 2007-2013 р. збільшилася на 78%; 70% велосипедистів – чоловіки, 76% вдягають шолом. А в Києві? Ми пропонуємо дізнатися!

Для участі просимо заповнити цю форму!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

У вихідний день на вулицях Києва стало на 15% більше велосипедистів за рік. Такі результати підрахунку велосипедистів навесні 2019 року, який провела U-Cycle (ГО «Асоціація

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») зробила весняний підрахунок велосипедистів у різних районах Києва. Користувачів велосипеда рахували 50 волонтерів підрахунку одночасно на 22 перехрестях Києва протягом