Паб “Шерлок” на Борщагівській, 144а встановив велопарковку на шість велосипедів та пригощає всіх велосипедистів узваром.

Про це керівництво “Шерлок Пабу” повідомило Асоціацію велосипедистів Києва, і ми з’їздили та перевірили, чи дійсно так є.

Велопарковки у вигляді перегорнутої літери “U” встановлена під навісом.

Sherlok

Над велостійками прибито табличку “Парковка для велосипедів” та оголошення про те, що кожному велосипедисту наливають безкоштовний узвар.

2014-04-09 11.02.16

Ми завезли в “Шерлок” плакати “Як спланувати свій веломаршрут” та наклейку Bike Friendly.

Висловлюємо свою вдячність керівництву “Шерлок Пабу” за їхню ініціативу та внесок у розвиток велосипедної інфрастурктури Києва.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 • Mr V.V.D.

  Всё-таки стрёмно у нас оставлять велик на улице.

  • Ksenia Semenova

   а ви спробуйте, раптом сподобається)

 • Julia

  Прикольно, а если один приехал – как замок на баре взять и вел при этом не бросить на улице? )))))

  • Олеся

   а Ви їздите без замка?)

   • Julia

    я-то с замком, но мне и неактуально предложение замка под залог )) а тем, кому актуально – как? 😉

    • Олеся

     не розумію, як можна їздити без замка. от якщо людина їде на автомобілі – їй же не приходить в голову залишати машину незакритою? (хіба що в американських фільмах)
     тому питання риторичне)

     • Julia

      ну, у меня бывало, что замок на раме висит, как всегда, а ключ от него я забыла ))) приходилось затаскивать вел прямо в офис. в общем, конечно, всякое бывает, но обычно замок со мной, и поэтому мне в принципе малопонятен профит велозамка на баре ))) хотя люди разные, и этой услуге ЦА наверняка найдётся ))

інші цікаві матеріали

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця

У 2019 році U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запустила першу в Україні програму сертифікації бізнесу Bike Friendly Company. Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company