24-27 квітня 2014 року Дублін приймає щорічні загальні збори Європейської федерації велосипедистів (ECF). Понад 70 велоактивістів з 20 країн беруть участь у найбільшій події з просування велосипедного транспорту в Європі. Двоє членів Асоціації велосипедистів Києва також присутні на заході.

Дублін було обрано місцем проведення загальних зборів ECF, адже місто показує прогрес у розвитку велоруху: кількість велосипедистів збільшилась на 14% минулого року і майже на половину за останні 10 років.

“Велосипедний рух Дубліна стартував практично з нульового показника, а це доводить, що фінансування велотранспорту потрібно піднімати. Навіть у часи економічної кризи інвестиції у велосипедну інфраструктуру є надзвичайно вигідними”, – говорить Кевін Мейн, директор з розвитку Федерації.

ecf agm dublin

Учасники загальних зборів обміняються кращими практиками просування велосипедного руху, обговорять плани популяризації велотранспорту в Європі та випробують велоінфраструктуру Дубліна.

АВК на загальних зборах представляють Іра Бондаренко та Олеся Сторожук – чекайте наступних новин!

Європейська федерація велосипедистів (European Cyclists’ Federation, ECF) включає 70 організацій з майже 40 країн. Метою федерації є популяризація велосипедного руху та вплив на транспортну політику, яка б представляла інтереси велосипедистів.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Другий міжнародний фестиваль кіно та урбаністики “86” відбудеться з 28 квітня по 3 травня у Славутичі. У програмі: 10 яскравих документальних стрічок з усього світу,

У той час, як непомітно наближається квітень, а з ним і теплі  сонячні дні, люди все частіше згадують про свої велосипеди. Шостий рік поспіль, квітень

«Яким видом транспорту ви найчастіше користуєтесь у звичайний день?» 8 % із 27 тисяч опитаних із 28 країн-членів ЄС відповіли «велосипед».  До 5 топ-країн, де