Протягом квітня запроси долучитися до Асоціації друга і отримай призи з символікою АВК або сертифікат на безкоштовне технічне обслуговування велосипеда.

АВК-волонтери-bikeexpo

У рамках весняної кампанії “Зробимо Київ велосипедним” Асоціація велосипедистів Києва заохочує вас ставати членами нашої організації. Ставши членом АВК, Ви не тільки отримаєте численні переваги, але й зробите вагомий внесок у підтримку велосипедного руху в Києві.

Для заохочення ми підготували подарунки – наші фірменні еко-сумки, футболки, а також сертифікати на високоякісне технічне обслуговування від майстерні “ВелоРемонт“.

Умови конкурсу:

Приведи 1 друга до Асоціації та обери приз: це може бути еко-сумка або сертифікат на обслуговування велосипеда; приведи 3 і більше друзів і виграй футболку з ВелоБогданом, або сертифікат на обслуговування велосипеда. Конкурс триває до 30 квітня 2014. Будучи членом Асоціації, Ви можете також виграти велосипед.

Як стати членом Асоціації описано тут. Попросіть своїх друзів у запитанні анкети “Звідки Ви дізналися про АВК” вказати Ваше ім’я.

Які переваги має член Асоціації

sumka

Будемо раді вітати Вас у колі Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті! Зробимо Київ велосипедним!

інші цікаві матеріали

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче

Асоціація велосипедистів Києва зібрала велоініціативи з усієї країни для підготовки ефективних пропозицій змін до Правил дорожнього руху. Метою зустрічі було спільно напрацювати вимоги велоспільноти щодо

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися