Протягом квітня запроси долучитися до Асоціації друга і отримай призи з символікою АВК або сертифікат на безкоштовне технічне обслуговування велосипеда.

АВК-волонтери-bikeexpo

У рамках весняної кампанії “Зробимо Київ велосипедним” Асоціація велосипедистів Києва заохочує вас ставати членами нашої організації. Ставши членом АВК, Ви не тільки отримаєте численні переваги, але й зробите вагомий внесок у підтримку велосипедного руху в Києві.

Для заохочення ми підготували подарунки – наші фірменні еко-сумки, футболки, а також сертифікати на високоякісне технічне обслуговування від майстерні “ВелоРемонт“.

Умови конкурсу:

Приведи 1 друга до Асоціації та обери приз: це може бути еко-сумка або сертифікат на обслуговування велосипеда; приведи 3 і більше друзів і виграй футболку з ВелоБогданом, або сертифікат на обслуговування велосипеда. Конкурс триває до 30 квітня 2014. Будучи членом Асоціації, Ви можете також виграти велосипед.

Як стати членом Асоціації описано тут. Попросіть своїх друзів у запитанні анкети “Звідки Ви дізналися про АВК” вказати Ваше ім’я.

Які переваги має член Асоціації

sumka

Будемо раді вітати Вас у колі Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті! Зробимо Київ велосипедним!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче