Український некомерційний велоблоґ «З велосипедом» (www.zvelosypedom.org) шукає авторів до команди. Їх задачею буде публікація позитивних історій з власного життя, пов’язаних з велосипедом.

«Ми відкрили цей блоґ, щоб показати, що велосипедисти пишуть не тільки про проблеми», — говорить Ведомир Ареміх, засновник ресурсу. — «Адже в першу чергу ровер — це зручний інструмент, близький друг і джерело безлічі цікавих пригод. З самого початку задумувалося, що «З велосипедом» будуть вести декілька авторів. Так можна уникнути одноманітності і регулярно публікувати нові дописи. Наразі я веду його практично сам, та ще й не з України, тому шукаю охочих поділитися своїми пригодами».

Блоґ «З велосипедом» був створений на початку 2013 року учасниками Асоціації велосипедистів Києва Ведомиром Ареміхом і Миколою Вогником. Ідеєю під час Велофоруму поділився Кевін Мейне, директор з розвитку Європейської федерації велосипедистів. Професійно займаючись проблемами велосипедистів, Кевін у вільний час веде приватний блоґ про велосипеди, уникаючи тем, пов’язаних з роботою. За словами засновників, їх блоґ є ресурсом про велосипеди, на якому не буде вічних скарг про важкість буття велосипедистом.

Тому потрібні охочі поділитися своїми пригодами. Шукають українських міських велосипедистів, які б описували цікаві події, свідком яких став їх велосипед. Оскільки хороші історії не трапляються з певною регулярністю, вимог до періодичності нема. Нехай краще буде більше авторів.

З питань співпраці з блоґом «З велосипедом» звертайтеся до Ведомира: vedomyr@me.com або www.facebook.com/vedomyr.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала

У суботу, 9 липня, Київ готується побачити Велопарад дівчат. Цього року велопарад пройде під назвою #наближаюАмстердам! Дрес-коду цього року не буде, є лише спільний формат