Асоціація велосипедистів Києва запрошує приєднатися до флешмобу. Фотографуйтеся в своєму неповторному велосипедному образі та отримуйте класні подарунки!

Беремо соціальні мережі у велосипедний полон! Цього тижня кожен має побачити у своїй френд-стрічці велосипедистів. Тому ми пропонуємо флешмоб: робимо фотку з велосипедом – перед виїздом на роботу чи навчання, під час обідньої перерви чи вечірньої велопрогулянки і викладаємо в Facebook. Давайте покажемо, що велосипед – це просто, зручно, швидко, стильно. Нестандартні образи всіляко вітаються.

Отже, що робити:

Сфотографуйся з велосипедом, надішли фото та посилання на свою сторінку в Facebook на адресу media@avk.org.ua. Ми розмістимо його в спеціальному альбомі на сторінці АВК в Facebook, де проходитиме голосування за найцікавіший велосипедний образ. Хто назбирає найбільше “лайків” – отримає подарунок: велосипедний замок ABUS.

ДОДАТКОВІ ПРИЗИ: наш призовий фонд розширився завдяки подарункам від веломагазину “Велобазар“: той, хто буде другим за кількістю “лайків” може отримати класний дзвіночок, а за третє місце – світловідбивні стрічки (2 шт.) від фірми BBB.

ОНОВЛЕННЯ: на конкурс приймаються фотографії, зроблені в Україні цієї весни. Ті учасники, що надіслали фотографії з минулого сезону в перший день конкурсу (8 квітня), залишаються в конкурсі, але надалі просимо надсилати актуальні фотографії. Будь ласка, надсилайте фото в максимальній якості.

Конкурс триває до 20 квітня включно, після чого щасливий власник чи власниця зможуть отрмиати подарунок.

Давайте також позначати свої фотографії хештегами: #велосипед #вело #Київ, щоб здійняти справжню велосипедну хвилю.

Зробимо Київ велосипедним!

  • Alex Kolomiets

    А до чого тут лук чи цибуля?

    • Олеся

      “look” – образ

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала

У суботу, 9 липня, Київ готується побачити Велопарад дівчат. Цього року велопарад пройде під назвою #наближаюАмстердам! Дрес-коду цього року не буде, є лише спільний формат