У квітні-травні 2014 року Асоціація велосипедистів Києва розпочинає кампанію “Зробимо Київ велосипедним“. Ми хочемо привернути увагу людей до переваг користування велосипедом. Тому Асоціація запрошує представників ЗМІ висвітлювати велосипедну тематику у своїх матеріалах та готова в цьому допомагати.

Останні 10 років велотранспортний рух Києва та України розвивається завдяки ентузіазму велоактивістів, які не тільки проводять акції, але й вимагають від влади побудови відповідної інфраструктури. Такі заходи принесять певні результати, але для того, щоб Київ став справді містом, комфортним для життя, потрібна комплексна програма розвитку велотранспорту. На хвилі бурхливих перетворень в країні та напередодні виборів нової міської влади потрібно підняти велосипедне питання на якісно новий рівень.

Асоціація велосипедистів Києва займається велосипедизацією міста з 2007 року. За цей час нам вдалося донести до чиновників думку, що велосипед може бути повноцінним транспортним засобом у місті і що цим питанням має займатися місцева влада. Велосипедний транспорт внесено в Стратегію розвитку міста до 2025 року. Збудовано перші велодоріжки. Однак цього недостатньо. Ми хочемо, щоб про велосипед заговорили всі: від жителів міста до депутатів. Тому ми просимо журналістів долучитися до процесу популяризації велосипедного руху.

На сьогоднішній день Асоціація велосипедистів Києва має значний досвід, знання та бібліотеку (онлайн та паперових книжок) з питань розвитку велосипедного та пішохідного руху. Ми готові ділитися цими знаннями, консультувати, давати експертні коментарі, та знайти героїв для ваших матеріалів.

З початком активного велосипедного сезону, Асоціація відновлює щотижневі велонавчання та започатковує майстер-класи з обслуговування велосипеда. Ми також проведемо флешмоб, відновлюємо програму Bicycle-Friendly закладів, будемо рахувати велосипедистів, розміщуємо соціальну рекламу на заправках. Слідкуйте за деталями та оновленнями на сайті Асоціації!

Контакти для ЗМІ:
Олеся Сторожук
media {at} avk.org.ua
+38 066 310 31 33

інші цікаві матеріали

Міністерство інфраструктури України чекає на пропозиції та коментарі про затвердження плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії до 2030 року. З проектом

У 2018 році уряд України схвалив Національну транспортну стратегію на період до 2030 року, в якій враховано розвиток велосипеда як транспорту. «Національна транспортна стратегія України

У Києві 2-7 липня 2018 року пройде літня школа “Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності” для спеціалістів з транспортного планування та містобудування з