Асоціація велосипедистів Києва представила свої досягнення на міжнародній зустрічі велосипедних організацій Європи, що відбулася 25-27 квітня у Дубліні.

Координаторка Асоціації Ірина Бондаренко розказала про публічні події та роботу з міською адміністрацією, які проводить АВК.

DSC02362 - копия

Презентація АВК мала значний успіх серед учасників: багато хто вперше відкрив для себе велосипедні події в Україні, підходив знайомитися та ставити додаткові питання. Завдяки цьому ми налагодили зв’язки з велосипедними експертами Данії, Німеччини, Британії, Чехії, Ірландії, Бельгії, Франції, а контакти інших вело-країн ми мали уже раніше.

DSC02417 - копия

Найбільш цікавих, на нашу думку, представників велоорганізацій ми запросили на щорічну конференцію Велофорум, яка відбудеться у Львові 11-12 жовтня. Тож приїжджайте послухати цікавих спікерів.

Асоціація, як повноцінний член Європейської федерації велосипедистів, голосувала за звіт та плани на наступний рік, а також обирала трьох членів Ради ЄФВ.

У неділю, 27 квітня, велосипедна організація Dublin Cycling Campaign організувала три чудові велоподорожі околицями Дубліна.

DSC02483 - копия

Ми поїхали третім: на південь, уздовж узбережжя Північного моря. Велопоїздка проходила спеціально розробленим і промаркованим веломаршрутом.

DSC02532 - копия DSC02536 - копия

Також ми трохи покаталися по велосипедній інфраструктурі Дубліна, і наші висновки щодо неї напишемо трохи згодом.

DSC02610 - копия DSC02329 - копия
  • Олександр

    Круть.

інші цікаві матеріали

Велофорум 2019 відкрив відбір презентацій на одинадцятий Велофорум, що відбудеться у Вінниці 4-6 жовтня 2019 року. Тема цьогорічного Велофоруму: «Велономіка — вплив велосипедного транспорту на

Десята міжнародна конференція Велофорум 2018 пройшла 5-7 жовтня в Івано-Франківську і поставила рекорд, зібравши понад 170 учасників та учасниць з 8 країн. На Велофорумі 2018,

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24