Асоціація велосипедистів Києва планує відкрити безкоштовний велопрокат для всіх, хто хоче спробувати поїздити велосипедом у місті.

Минулого тижня ми отримали від наших друзів, вишгородської громадської організації Uptown, 5 сіті-байків типу “Україна” та “Аїст”, для нашого безкоштовного прокату.

IMG_5698 - Копія

Вихідними ми їх ремонтували, чистили ланцюги, перебирали втулки (щоправда, ще не всі).

DSC01905 - Копія

У планах – зробити з наших жовтих велосипедиків лялечок уже до кінця цього тижня. Щоправда, ми ще думаємо, чи лишати їх жовтими, чи краще розфарбувати у різні кольори.

Якщо маєте ідеї, як зробити їх кльовими – пишіть!

Безкоштовний велопрокат працюватиме під час міських фестивалів на стенді Асоціації, а також під час деяких подій Асоціації. Велосипеди роздаватимемо за підписання угоди та документ на кшталт водійських прав, на одну годину. Мета – надихнути їздити на велосипеді навіть тих, хто раніше про це не замислювався.

Ми дякуємо вишгородській громадській організації Uptown за ці чудові жовті велосипеди, та майстерні VeloProstir на Лаврській, 6 за можливість зберігати та обслуговувати їх безкоштовно.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

15 серпня в Києві запустили в тестовому режимі безстанційний велопрокат Nextbike (байкшерінг). Що це Байкшерінг — це міський прокат велосипедів, який передбачає альтернативу міському громадському

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися