Асоціація велосипедистів Києва – це насамперед люди. Нас уже більше 150, і це число постійно зростає. Хто вони, члени Асоціації велосипедистів Києва? Про це розповідаємо в рамках спецпроекту “АВК в обличчях”.

Цього тижня про своє ставлення до велосипеда та членство в Асоціації розповідає Олексій Мелещук – виконавчий директор компанії Helen Marlen.

олексій мелещук

Як давно Ви їздите на велосипеді?

На велосипеді їжджу з самого дитинства. Послідовно пройшов основні етапи еволюції: Зайчик – Школьник – Сура – Kelly’s Magic

Як прийшли до цього?

Враховуючи відповідь на перше запитання, довго йти не довелося. Велосипед завжди був поруч.

З якою метою використовуєте?

Переважно використовую велосипед на дозвіллі, оскільки до роботи – 25 км, а до найближчого метро – 15 км, зі складним рельєфом. Планую найближчим часом придбати сітібайк для поїздок протягом дня і зберігати його на роботі.

Що для Вас велосипед? 

Природньо. Палитися під сонцем, долати спротив вітру, мокнути під дощем. Розчинитись у довкіллі, забувши про всі негаразди.

Корисно. Зміцнити здоров’я, займаючись спортом, можна за наявності потужної сили волі, гурту легких на підйом друзів чи фітнес-інструктора з батогом. Або ж – легко, невимушено і приємно – зі своїм ровером.

Стильно. Обирай велоформу, зручний щоденний одяг, діловий костюм. Залежно від настрою, обставин, типу велосипеда. Головне – скористайся можливістю підкреслити свою індивідуальність.

Погоджусь із тими, хто стверджує, що велосипед – це ще й економно, з огляду на порівняно низьку вартість утримання та витрати часу при поїздках на невеликі відстані. Погоджусь одразу, як тільки буде створено належну інфраструктуру для максимального розкриття потенціалу цього виду транспорту.

Чому Ви приєдналися до АВК і що думаєте про організацію?

Я поділяю основну мету АВК: збільшити кількість велосипедистів у Києві та зробити їх пересування в Києві приємним і безпечним. Я хочу жити у зручному громадському просторі і відчуваю свою особисту відповідальність за його створення. Мені імпонує виважений підхід, заснований на висновках фахівців, що лежить в основі діяльності АВК.

Ваше побажання потенційним велосипедистам/побажання Києву

Найпоширеніша причина не їздити на велосипеді – побоювання за власну безпеку. У Києві вже є достатньо місць, де можна кататися безечно. І хочеться побажати і місту, і киянам, щоб їх кількість зростала щороку невпинно і динамічно.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

Ви також можете стати обличчям АВК – пишіть нам media {at} avk.org.ua для обговорення своєї участі в цій ініціативі.

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто