Асоціація велосипедистів Києва – це насамперед люди. Нас уже більше 160, і це число постійно зростає. Хто вони, члени Асоціації? Про це розповідаємо в рамках спецпроекту “АВК в обличчях”.

Знайомтеся – Олександр Ткаченко, інвестиційний менеджер, член Ради Асоціації велосипедистів Києва.

Олександр Ткаченко-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Почалося все досить типово, як і у більшості радянських дітей, з Гному-4:) “Доросле” велосипедне життя я розпочав близько 6 років тому купівлею гірського велосипеду.

З якою метою його використовуєш?

Використовую велосипед, в основному, для прогулянок з сім’єю та друзями, а також як транспортний засіб у поїздках на роботу (близько 15 км). Найближчим часом планую також активніше використовувати велосипед у туристичних цілях – для знайомства з новими містами та країнами.

Як прийшов до цього?

З моменту купівлі байку переважно використовував його у розважальних цілях для невеликих прогулянкових подорожей вихідного дня по Києву та околицях з сім’єю та друзями. Знайомство з ентузіастами АВК надихнуло мене розпочати використовувати велосипед і для щоденних поіздок по Києву, зокрема на роботу.

Що для тебе велосипед?

Щоб бути більш конкретним – я звужу визначення до міського велосипеду, котрий в мене асоціюється з такими поняттями як:
1. Свобода, гнучкість та креативність
2. Суспільно відповідальна позиція
3. Хоробрість бути “білою вороною” у нашій “невелосипедизованій” країні

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Я розділяю цілі та мету АВК, тому прийняв рішення долучитися до організаціі, щоб посприяти розвитку велосипедного руху в Києві наявними в мене знаннями та досвідом. АВК – це команда мотивованих суспільними інтересами однодумців, котрі роблять надзвичайно важливу справу для нашого міста. АВК не просто говорить про проблеми велосипедистів, а реалізує конкретні кроки та проекти, щоб зробити життя велосипедистів у Києві кращим.
Твоє побажання потенційним велосипедистам та Києву.

Не бійтеся відсутності інфраструктури та інших перепон, робіть тестові поіздки на велосипеді по Києву! Вам обов’язково сподобається!
Києву – суспільно відповідального та високоморального мера, котрий зробить наше місто справді європейською столицею, не тільки географічно.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

Ви також можете стати обличчям АВК – пишіть нам media {at} avk.org.ua для обговорення своєї участі в цій ініціативі.

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто