Асоціація велосипедистів Києва – це насамперед люди. Нас уже більше 160, і це число постійно зростає. Хто вони, члени Асоціації? Про це розповідаємо в рамках спецпроекту “АВК в обличчях”.

Сьогодні про любов до велосипеда розповідає Марина Черкашина, архітектор і дизайнер, співзасновниця architectural creative lab Fabrique de FORMe.

.

Марина Черкашина-720

Як давно Ти їздиш на велосипеді?

Навчилась кататися на велосипеді ще в дитинствi. Перший дорослий велосипед з’явився років 10 тому.

З якою метою його використовуєш?

Здебільшого їзда на велосипеді для мене – вид відпочинку, люблю прокотитися у вихідний день улюбленими вуличками або парками міста, іноді використовую його для поїздок на ринок за покупками, відпрацьований маршрут дім-робота-дім.

Як прийшла до цього?

Скільки себе пам’ятаю, велосипед як предмет або транспортний засіб приваблював мене своєю естетикою. Перибуваючи в різних країнах світу, завжди звертала увагу на те, скільки людей вільно пересуваються у своїх буденних справах по місту на велосипеді і захоплювалася тим, як природно ця можливість вписана в життя будь-якого міста. Стати користувачем такого чудового механізму для мене стало досить свідомим і бажаним захопленням.

Що для тебе велосипед?

Створений людиною засіб пересування, що радує око, що дає швидкість і свободу.

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Тому що АВК – спільнота небайдужих людей, об’єднаних спільною ідеєю-мрією: зробити моє улюблене місто придатним для любителів пересуватися на велосіпедi.Тiльки об’єднавшись, можливо вирішити глобальні питання.

Твоє побажання потенційнім велосипедистам / побажання Києву.

Не бійтеся користуватися велосипедом для щоденного пересування і не забувайте правил дорожнього руху, будьте уважні і терпимі один до одного!

Бажаю своєму місту стати більш зручним для людей, що бажають берегти його повітря, бути здоровими і активними. Сподіваюсь, що зовсім скоро біля станцій метро з’являться місця для зберігання велосипедів, а громадський транспорт стане адаптованим для пересування людей з велосипедами (як втім і інвалідів).

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

Ви також можете стати обличчям АВК – пишіть нам media {at} avk.org.ua для обговорення своєї участі в цій ініціативі.

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто