Асоціація велосипедистів Києва – це насамперед люди. Нас уже більше 160, і це число постійно зростає. Хто вони, члени Асоціації? Про це розповідаємо в рамках спецпроекту “АВК в обличчях”.

Маргарита Клименко – студентка Київського інституту перекладачів, співзасновниця прокату велосипедів TU.

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Їжджу на велосипеді з дитинства. Пам’ятаю той момент, коли для мене в першому класі діставали з горища триколесний велосипед. Використовую велосипед як транспорт в місті з квітня 2013 року.

З якою метою його використовуєш?

Використовую переважно для поїздок на навчання та за покупками. Влітку приймаю участь у коротких поїздках за місто. Дуже хочу спробувати справжній велотуризм. Планую почати з Карпат.

Як прийшла до цього?

Відправною точкою для мене особисто стала поїздка в Мінськ у 2011 році, чудова велодоріжка вздовж річки, що пронизує усе місто та безлімітне користування велосипедом на 2 дні. Ця подія зародила перші думки про зручність і корисність велосипеда як транспорту.

Що для тебе велосипед?

Вітер

Елегантність

Легкість

Озеленення

Свобода

Причетність до щоденного життя міста

Подорожі

Енергія

Дослідження

Чому ти приєдналися до АВК і що думаєш про організацію?

Я їжджу на велосипеді, я живу в Києві. Об’єднати ці два факти і зробити Київ зручним для подорожей на велосипеді якраз таки і намагається АВК. Я приєдналася до Асоціації після осіннього пробігу у дощовиках на Тиждень мобільності.

АВК – це 160 існуючих членів і тисячі потенційних. Асоціація працює дуже професійно, вивчаючи і активно залучаючи досвід європейських експертів-монстрів велотранспорту і урбаністики. АВК насправді змінює світ. Кожен день.

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Моє побажання просте – почати і бути відкритим новому. Зараз якраз іде акція “30 днів на велосипеді”, можна зареєструватись на сайті події і відчути підтримку тисяч людей по всьому світу. Це важливо. Підтримка. Можна також приєднатись до АВК і отримати від них купу порад щодо більш безпечного і приємного велосипедування містом.

Києву бажаю скорішого одужання від автомобілізму. Бажаю стати місцем для людей, громадським простором, живим і безпечним велосипедним містом.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

Ви також можете стати обличчям АВК – пишіть нам media {at} avk.org.ua для обговорення своєї участі в цій ініціативі.

  • саша

    хороший велик )

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто