Асоціація велосипедистів Києва – це насамперед люди. Нас уже більше 160, і це число постійно зростає. Хто вони, члени Асоціації велосипедистів Києва? Про це розповідаємо в рамках спецпроекту “АВК в обличчях”.

Знайомимося далі: Богдан Деркач, викладач англійської мови школи Green Forest.

Богдан Деркач

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Я навчився їздити в сім років і з тих пір катався на велосипеді для розваги, але для поїздок на роботу і в щоденних справах використовую велосипед з 2009 року.

З якою метою його використовуєш?

Їжджу на роботу, на йогу, за покупками та просто покататися в парках.

Як прийшов до цього?

Я давно цікавився вело-рухом, але почав використовувати велик в Америці, коли був там як учасник програми Work&Travel. Просто там для велосипедистів усі умови: скрізь велодоріжки, велопарковки і вело-сервіси. В Америці велик став частиною мого життя і звідти я повернувся до Києва натхненний вело-досвідом. Тому через деякий я час купив собі велик і go on cycling.

Що для тебе велосипед? 

Велосипед для мене – це драйв, здоров’я, заряд позитиву і енергії на весь день. А якщо більш точно, то зручний і корисний для здоров’я засіб пересування.

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Я приєднався до АВК тому, що я хочу робити внесок у розвиток вело-інфраструктури в Києві. Я вірю, що АВК робить велику справу і разом ми зможемо більше! Київ уже змінює своє велосипедне обличчя, запускаються нові вело-проекти і в цьому заслуга насамперед активістів АВК!

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву

Тобі, майбутній київський велосипедисте, бажаю знайти свій велик і свої маршрути, щоб їзда велосипедом стала звичкою, приносила щодня радість і енергію. А тобі, Києве, бажаю встановити велодоріжки на всіх дорогах, велопарковки біля кожної громадської установи та багато вело-сервісів, так щоб більшість киян пересіли на велики і Київ став еко-містом здорових людей!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

Ви також можете стати обличчям АВК – пишіть нам media {at} avk.org.ua для обговорення своєї участі в цій ініціативі.

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто