Асоціація велосипедистів Києва – це насамперед люди. Нас уже більше 160, і це число постійно зростає. Хто вони, члени Асоціації? Про це розповідаємо в рамках спецпроекту “АВК в обличчях”.

Про любов до велосипеда розповідає Аля Шандра – асистентка Асоціації велосипедистів Києва.

Аля Шандра-720

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Я на велосипеді навчилася їздити в 14 років, і часто пересувалася на ньому поки жила в Сієтлі. Коли ж приїхала в Київ, то достатньо довго їздила звичайним громадським транспортом, але 2010 році зрозуміла, що насправді на велосипеді можна їздити і тут! З того часу, я з велосипедом нерозлучна.

З якою метою його використовуєш?

Для мене велосипед – найкращий вид транспорту, і я на ньому пересуваюся майже всюди, якщо тільки не потрібно їхати на протилежний бік міста і не виходить швидше це зробити на метро. Велосипед везе мені покупки додому, обганяє машини в пробках, щодня показує обличчя мого міста.

Як прийшла до цього?

В певний момент часу просто відчула, що хочу їздити на велосипеді в Києві, так само, як я це робила в Сієтлі, де є прекрасна велодоріжка, що проходить колом через все місто, і завдяки якій можна легко дістатися будь-куди. Хотілося бути незалежною від громадського транспорту і від пробок.

Що для тебе велосипед?

Свобода, відкритість, швидкість, самостійність, турбота про довкілля, гарне самопочуття, зручність.

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Дуже хочеться, аби у нас в місті було їздити велосипедом зручно, та була для цього інфраструктура, щоби велосипедний рух враховувався у плануванні транспортних розв’язок. АВК багато працює в даному напрямку, і тому хотілося стати її частиною!

Твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву?

Бажаю всім бути вільними та мобільними, щоби приємно було переживати не лише події, але і дорогу між ними, щоби життя та Київ були динамічними та такими, якими ми хочемо їх бачити! Якщо ви хочете побачити місто не за брудною шибкою маршрутки у пробці, а таким, яким воно є, і відчути вітер у волоссі, вирушайте в дорогу на велосипеді!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

Ви також можете стати обличчям АВК – пишіть нам media {at} avk.org.ua для обговорення своєї участі в цій ініціативі.

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто