6 квітня Асоціація велосипедистів Києва провела перші навчальні поїздки з безпеки дорожнього руху. Учасники дізналися, як безпроблемно їздити по Києву на велосипеді та закріпили знання на практиці.

велонавчання-1

“Найдовший шлях – від дивану до сідла велосипеда. Далі все просто.” – так надихає учасників навчання Сергій Білик, один із тренерів навчальних поїздок. Перші півгодини він розповідає про правила дорожнього руху та неписані норми, яких мають дотримуватися велосипедисти, виїхавши на дорогу.

велонавчання-3

Перед виїздом перевіряємо, чи в усіх накачані колеса, чи правильна посадка, чи справні гальма.Потім група виїждає на дорогу і закріплює теоретичний матеріал на практиці.

велонавчання-2

 

Проїзд перехресть (регульованих та нерегульованих) повороти, їзда по головній та другорядній дорозі, маневрування, рушання після зупинки, встановлення зорового контакту з водіями і багато іншого – все це тепер уміють робити правильно велосипедисти-початківці.

велонавчання-4

Велонавчання триває близько двох годин. Вкінці велосипедисти ще деякий час спілкуються, а бажаючі їдуть на спільний відпочинок.

велонавчання

Заняття проходять щонеділі з квітня по вересень у п’яти районах Києва. Навчання є безкоштовним. Наступне заняття – 13 квітня. Реєстрація обов’язкова.

Фотографії з першого велоначання можна переглянути в альбомі на сторінці АВК в Facebook.

Велонавчання у ЗМІ (оновлюється)

1. Київ

2. TVi (з 35 хвилини)

3. Україна

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • саша

    побачив шоссер Fuji і зрозумів шо я ніщеброд )

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва провела перші зимові велонавчання. Майстер з зимової їзди велосипедом провели координатор Велошколи АВК з безпеки руху Дмитро Макагон і велотренер Роман Миргородський

У суботу, 1 жовтня, у Пущі-Водиці були збори велотренерів Асоціації велосипедистів Києва, які проводять для жителів міста безкоштовні велонавчання з безпеки руху. В останні теплі