На прохання Львівської міської ради представниця Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко приїхала до Львова та розказала велоактивістам, як працює АВК, як організовує роботу, де бере гроші та як залучає нових членів.

Ірина виступила на ВелоСтолі – зустрічі місцевих велоактивістів, які цього року щотижня проводяться міською владою Львова та зацікавленими львів’янами. Мета ВелоСтолів – активніше залучити громадськість до розбудови велосипедної інфраструктури у місті, до популяризації велосипеда та велонавчань.

Протягом трьох годин Ірина розказувала про структуру та методи роботи Асоціації. Питання учасників стосувалися того, як переконати міську владу робити так, як хочуть активісти. Добре, що в залі якраз знаходилися два представники львівської мерії, тож всі могли познайомитися одразу на місці.

А ще Іру покатали по всьому Львову і показали нову велосипедну інфраструктуру, яка наразі там будується.

На фото – контр-смуга на вулиці Коперника. Це одностороння вулиця, по якій велосипедистам дозволено їхати в обидва боки, причому при русі у зустрічному напрямку велосипедисти їдуть по спеціально виділеній смузі.

2014-04-04 13.23.49 - Копія

Асоціація дякує за гостинність Дем’яну Данилюку та Насті Судковській, які організували чудове перебування у Львові.

2014-04-04 13.22.42 - Копія

Нагадаємо, Асоціація велосипедистів Києва надає безкоштовні консультації з розробки планів велосипедної інфраструктури для мерій міст, які у цьому зацікавлені.

інші цікаві матеріали

Координатори Асоціації велосипедистів Києва провели серію воркшопів для учасників освітнього табору для велоактивістів з усієї України Bike Camp, який пройшов 4-6 серпня в місті Яремче

Асоціація велосипедистів Києва продовжує серію публікацій з дослідження, яке містить огляд фінансової політики в сфері розвитку велотранспорту в найуспішніших країнах Європи. Метою цього дослідження є

Асоціація велосипедистів Києва зібрала велоініціативи з усієї країни для підготовки ефективних пропозицій змін до Правил дорожнього руху. Метою зустрічі було спільно напрацювати вимоги велоспільноти щодо