Протягом чотирьох років Асоціація велосипедистів Києва рахуватиме велосипедистів у Києві. Починаємо у суботу, 26 квітня.

Рахувати велосипедистів будемо двічі на рік: у квітні/травні та у вересні. В якості найтиповішого дня буднів обрали середу, з 17:00 до 19:00, в якості типового дня вихідних – у суботу з 12:00 до 14:00.

Волонтери стоятимуть у 25 точках у різних районах Києва і рахуватимуть кількість велосипедистів, які проїжджають через перехрестя.

Окремо рахуватимуть жінок-чоловіків, велосипедистів у шоломах, велосипедистів, що рухаються у невірному (зустрічному) напрямку, та тих, що рухаються по дорозі або по троутару.

Місця для підрахунку визначені так, щоб можна було потім порівняти:

  • скільки хлопців та скільки дівчат їздить (у перспективі це покаже, наскільки суб’єктивно безпечним стало наше місто для велосипедистів, адже що більше дівчат, то більш безпечне місто – така статистика),
  • скільки велосипедистів одягають спортивний одяг та шоломи, а скільки їздить у звичайному одязі,
  • яка різниця у поїздках по буднях і по вихідним,
  • яку вулицю вибирають велосипедисти, якщо є паралельні вулиці: більш спокійну, де менше машин, або більш швидку, але де більше машин і вони їдуть швидше,
  • скільки велосипедистів їдуть по дорозі, а скільки по троутару,
  • чи залежить кількість велосипедистів на певній вулиці від наявності на ній велодоріжки,
  • як зміниться кількість велосипедистів на вулиці, на якій спершу не було велодоріжки, а потім з’явилася.
2014-04-01 17.40.30

На фото зображений проміжний результат процесу визначення точок підрахунку.

Ми дуже сподіваємося, що завтра, у перший день підрахунку, буде сонячно і без дощу, бо від погоди також дуже залежить кількість та якість велосипедистів.

Тому якщо буде погана погода зранку (час, коли велосипедисти їдуть на роботу), то ми перенесемо день підрахунку.

Якщо ви хочете долучитися волонтером до підрахунку велосипедистів, будь ласка, зареєструйтеся тут.

Зустріч волонтерів з визначення методики підрахунку в офісі Асоціації

Поточна інформація станом на 16 квітня 16:00: підрахунок у середу, 16 квітня, відмінено через дощ. Перенесено на одну з серед у травні. Підрахунок 26 квітня, у суботу, лишається.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Stanislav La

    А якщо один і той же велосипедист буде перетинати кілька перехресть, або проїде кілька разів за день один і той самий перехресток?

інші цікаві матеріали

У вихідний день на вулицях Києва стало на 15% більше велосипедистів за рік. Такі результати підрахунку велосипедистів навесні 2019 року, який провела U-Cycle (ГО «Асоціація

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») зробила весняний підрахунок велосипедистів у різних районах Києва. Користувачів велосипеда рахували 50 волонтерів підрахунку одночасно на 22 перехрестях Києва протягом

Користувачів велосипеда у Києві знову побільшало: у будні рівно на 40%, а у вихідні – на 46% за рік. Це засвідчили результати останнього підрахунку велосипедистів