Оголошуємо конкурс на кращу ідею для велопараду. Переможець отримає сертифікат на безкоштовне технічне обслуговування велосипеда, кльову футболку та любов усіх учасників велопараду.

Асоціація велосипедистів Києва щороку проводить два велопаради у звичайному, не спортивному одязі. Ми хочемо показати, що велосипед – зручний і комфортний вид транспорту, а не тільки вид спорту.

Ми проводили Велопаради дівчат, Велопарад у клітинку, Велопарад у червоному, Велопарад у гумових чоботах (спершу мав бути “У піжамах”).

Придумайте нам ще класну ідею!

Ідеї надсилайте на пошту Ірі Бондаренко з поміткою “Велопарад у травні”.

Конкурс триває до 30 квітня.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів

Асоціація велосипедистів Києва зробила відеофільм про Велопарад дівчат #KyivCycleChic 2018. Дякуємо всім учасницям та учасникам Велопараду дівчат і просимо заповнити форму зворотнього зв’язку. Відео з