Оголошуємо конкурс на кращу ідею для велопараду. Переможець отримає сертифікат на безкоштовне технічне обслуговування велосипеда, кльову футболку та любов усіх учасників велопараду.

Асоціація велосипедистів Києва щороку проводить два велопаради у звичайному, не спортивному одязі. Ми хочемо показати, що велосипед – зручний і комфортний вид транспорту, а не тільки вид спорту.

Ми проводили Велопаради дівчат, Велопарад у клітинку, Велопарад у червоному, Велопарад у гумових чоботах (спершу мав бути “У піжамах”).

Придумайте нам ще класну ідею!

Ідеї надсилайте на пошту Ірі Бондаренко з поміткою “Велопарад у травні”.

Конкурс триває до 30 квітня.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

У центрі Києва відбувся щорічний Велопарад дівчат, який влаштовує Асоціація велосипедистів Києва. Вулицями міста проїхались сотні дівчат і жінок, для яких велосипед став зручним транспортом.

Традиційний щорічний Велопарад дівчат Асоціація велосипедистів Києва влаштовує в Києві 15 липня 2017 року. Прес-анонс Київських велосипедистів щороку стає більше, але жінок серед них досі