Асоціація велосипедистів Києва оновила онлайн групу для спілкування велосипедних активістів з різних міст України. Група  з метою обміну досвідом, пошуку кращих рішень та координації роботи місцевих велосипедних спільнот України з розвитку велосипедного транспорту.

Пропонуємо в групі ставити запитання, питати порад, ділитись власним досвідом організації промо-подій, співпраці з органами місцевого самоврядування, спілкування зі ЗМІ, будь-які питання місцевого чи державного рівня, які потребують співпраці чи обміну досвідом. Приєднатись до групи запрошуються представники та представниці велосипедних спільнот та окремі активіст(к)и.

Долучитись до обговорень

велотранспорту в гугл-групі

 

Створення групи відбувається в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, який має на меті підвищення якості національної та місцевої політики розвитку велосипедного транспорту в українських містах.

Проект реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за фінансової підтримки Європейського Союзу та Європейської федерації велосипедистів. Партнерами проекту виступають Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель).

 

Більше інформації про проект:

Ксенія Семенова

Координаторка національної роботи, ГО “Асоціація велосипедистів Києва”

ksenia.semenova{a}www.avk.org.ua || +38 (067) 253 1843

http://www.avk.org.ua || http://www.velotransport.info

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

Відтепер всі велосипедисти можуть скористатися безкоштовним душем на Подолі. У паркінгу БЦ Іллінський обладнано дві велопарковки для велосипедистів. Одна розташована на в’їзді, одна – на

В рамках роботи над концепцією розвитку велотранспорту Асоціація планує провести серію відкритих обговорень схеми пропонованих веломаршрутів, яку велосипедисти міста розробили у 2014 році. На цих