Компанія Veliki.ua відкрила прокат електровелосипедів у Києві. Ви можете прокататися на двох цікавих моделях з прямою і заниженою рамою – OptimaBikes Electro Ultra і City 26″.

Ці велосипеди підходять для щоденної їзди на великі відстані як по місту, так і по грунтових заміських дорогах, без великих затрат сил. Велосипеди оснащені 36-вольтовими моторамм потужністю 250 Вт, що суттєво полегшує обертання педалей велосипеда і дозволяє проїхати на електричній тязі до 50 км зі швидкістю 25-30 км/год.

На велосипедах встановлена ​​система асистування педалями (ПАС), яка абсолютно не впливає на звичну схему управління. Ви просто крутите педалі, як на звичайному велосипеді, але їдете швидше і далі, роблячи менше зусиль. Крім того, на кермі розташована ручка акселератора з кнопкою включення/вимикання мотор-колеса та індикатором рівня заряду батареї (три світлодіодні лампочки). Особливістю моделі є те, що велосипедист сам може вибирати тип катання – звичайне педалювання, їзда за допомогою системи ПАС або з використанням ручки акселератора. Електродвигун вмонтований у заднє колесо.

Хочете взяти напрокат електровелосипеди? Звертайтеся за тел. 050-388-27-00. Вам підкажуть, на якому пункті прокату велосипедів у Києві можна взяти такий велосипед.

Компанія Veliki.ua надає членам Асоціації велосипедистів Києва знижку на послуги в розмірі 10%.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті! Дізнайтеся також про інші переваги членства в Асоціації.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: