У Києві запускається новий проект – «Велосипедом на навчання». Група ініціативних студентів встановить велопарковки біля провідних університетів міста.

велосипедом на навчання

Проект «Велосипедом на навчання» викликав великий інтерес серед екологічних, молодіжних та студентських спільнот. Команда проекту, до якої входять студенти з різних куточків України, вже встановила велопарковки в Дніпропетровську, і тепер розпочинає роботу в Києві. 01 квітня 2014 будуть встановлені ще чотири велопарковки біля Київського університету імені Вадима Гетьмана.

велосипедом на навчання

Досвід європейських країн показує, що установка велопарковок є одним з перших кроків до розвитку велоінфраструктури та популяризації велосипденого руху. Тому цей проект буде корисним для багатьох студентів, викладачів та співпробітників університету.

велосипедом на навчання

Запрошуємо Вас на офіційне відкриття, яке відбудеться 3 квітня о 10:00 за адресою м.Київ, проспект Перемоги 54/1 .

Сторінка вконтакті: vk.com/velonauchebu

Більше інформації про проект

Контакти:

Галина Бесчастна,

+ 38 063 105 39 03

velonauchebu {at} gmail.com

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: