З 24 по 26 лютого Євпаторію відвідала Ксенія Семенова – координатор національної роботи Асоціації велосипедистів Києва. Ксенія побувала в місті в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”.

Фото: www.evpatori.ru

Ксенія Семенова поділилася досвідом впровадження пілотного проекту розвитку велосипедної інфраструктури в Дарницькому районі міста Києва “СТАРТ”, провела консультації для фахівців головного управління інвестиційної політики і зовнішньоекономічних зв’язків і взяла участь у розробці плану дій з розвитку мережі велодоріжок в Євпаторії. Ознайомившись з велопутівником і велокартою міста, а також оглянувши міські велодоріжки та місця їх майбутніх дислокацій, Ксенія відзначила пророблену роботу і потенціал, що дозволяє надалі розвивати цей екологічно чистий вид транспорту.

У рамках заходів відбулася робоча зустріч-консультація у заступника міського голови Валерія Батюка, який розповів про досягнення громади у розвитку велосипедного руху, роботі з іноземними експертами та фахівцями, проведенні щорічних акцій в рамках Європейського тижня мобільності.

Він підкреслив, що міська влада розглядає даний вид транспорту не тільки в якості однієї зі складових курортно-оздоровчої інфраструктури міста, але і як дієвий механізм формування туристичної привабливості в цілому. «Необхідно розвивати цей економічний, безпечний і універсальний вид транспорту, активніше впроваджувати пункти велопрокату, облаштовувати велопарковки і дорожні покажчики, – підкреслив заступник міського голови. – Сподіваємося, що співпраця з експертами Асоціації велосипедистів Києва дозволить зробити подальші кроки в практичному напрямку розвитку велоінфраструктури Євпаторії».

Заступник начальника головного управління інвестиційної політики і зовнішньоекономічних зв’язків Сергій Шевський зазначив, що з Асоціацією велосипедистів Києва розроблено спільний план дій, який передбачає проведення заходів з популяризації велотранспорту із залученням міських клубів любителів велоруху та широкої громадськості. У травні передбачається провести широке обговорення схеми майбутніх велодоріжок з представниками велоклубів, ентузіастами велосипедного руху, щоб потім затвердити її на одній із сесій міської ради.

Фото: www.evpatori.ru

Проект “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад” передбачає проведення консультацій для громад у розробці стратегії розвитку велоруху, а також надання грантів місцевим велосипедним громадським організаціям з метою посилення їх впливу на транспортну політику в місті. Проект реалізовується за підтримки Європейського Союзу.

За метеріалами kalamit.info

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва продовжує серію публікацій з дослідження, яке містить огляд фінансової політики в сфері розвитку велотранспорту в найуспішніших країнах Європи. Метою цього дослідження є

Асоціація побувала на міському Велофорумі, що проходив 2 квітня в “Urban Space 100” у місті Івано-Франківськ, де поділилася своїм досвідом промоції міської велокультури на прикладі української

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір на дві позиції: координатора(-ки) з національної роботи та медіа-координатора(-ки). Асоціація велосипедистів Києва запрошує у команду людей, які готові професійно та