У рамках щорічного міжнародного фестивалю CANactions оголошено конкурс ідей «Київ, що створюється користувачами». Асоціація заохочує брати участь у цьому конкурсі й подавати на нього ідеї щодо розвитку велосипедного та пішоходного руху.

canactions

АВК вітає ініціативу CANactions щодо конкурсу нових якісних бачень Києва і готова надавати безкоштовні оперативні консультації учасникам проекту по вело- та пішохідних частинах. Ми маємо значний досвід, знання та бібліотеку (онлайн та паперових книжок) з питань розвитку велосипедного та пішохідного руху й готові ними ділитися, а також зустрічатися і консультувати вживу.

Дедлайн реєстрації ідей на конкурс – 14 квітня 2014 року, але після цього команда матиме ще місяць для детальної розробки проекту. Нижче наводимо детальнішу інформацію про цей конкурс.

Отже, якщо Вам потрібна консультація Асоціації велосипедистів Києва, звертайтеся – info@www.avk.org.ua

Події на Майдані довели, що місто належить городянам, саме вони мають право змінювати місто і несуть відповідальність за те, що в ньому відбувається. Події останніх трьох місяців породили хвилю почуттів та роздумів, активізували такі людські чесноти як мужність, мудрість, гідність, чесність і справедливість.
Саме тому, це змагання – спроба перетворити максимум енергії революційної хвилі в продуктивні ідеї для Міста.

Архітектори, урбаністи та інші фахівці, в полі діяльності яких лежить питання розвитку міста, в межах цього конкурсу мають змогу відповісти на питання «Що робить життя у Києві щасливим?», «Які проблеми потребують вирішення?», «Що я можу зробити, аби Київ став кращим?» та запропонувати власні ідеї щасливого міста.

Журі

Ай Вейвей / сучасний художник, засновник China Art Archive & Warehouse, Пекін/ Китай

Геріберт Вольфмаєр / архітектор, засновник архітектурного бюро Heri&Salli, Відень/ Австрія

Orizzontale / архітектори – урбаністи, Рим/ Італія

Марк Джей / архітектор, засновник архітектурного офісу WE, Копенгаген/ Данія

Гаріс Піплас / дослідник, викладач Urban-Think Tank ETH Zurich, Цюріх/Швейцарія

Богдан Черкес / доктор архітектури, професор, директор Інституту архітектури у Львові/ Україна
Сергій Целовальник / головний архітектор м. Києва, Київ / Україна

 

Призи

Загальний призовий фонд – 5000$

1 премія – 3000$

2 премія – 1500$

3 премія – 500 $

Спеціальна премія від IFAC: 6 заохочувальних премій.

 

Також Конкурс Ідей «User-generated Kyiv» заручився підтримкою Big Idea.

Один з конкурсних проектів буде запропоновано реалізувати на громадський кошт!

Завдання автора – бути готовим реалізувати свій проект за громадський кошт, а також інформувати людей про те, як збувається їхній задум через блог на сайті Big Idea. Детальніше про правила Cпільнокошту можна прочитати тут.

Детальні умови конкурсу та вимоги до оформлення ідей дивіться тут.

А зареєструватись для участі можна за цим посиланням.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: